جلسه هم اندیشی در خصوص برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پاکدشت برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

جلسه هم اندیشی در خصوص برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پاکدشت برگزار شد

انتشار: شنبه, ۸ دی ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۹:۰۲ |
کد خبر: 25383 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: جلسه هم اندیشی در خصوص برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از قاب فرهنگ و هنر در شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – با دعوت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت از جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و مسئولان انجمن های فرهنگی هنری این شهرستان صبح روز پنجشنبه ششم دی ماه نود و هفت جلسه هم اندیشی اصحاب فرهنگ و هنر در خصوص برگزاری با شکوه برنامه های ویژه ی چهلمین سال حماسه ی پیروزی انقلاب اسلامی در سالن جلسات اداره ی مذکور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت حمید محسن وند رئیس اداره ی -مذکوربا بیان خیر مقدم به حضار در خصوص اهمیت برنامه های امسال سخن گفت.

همچنین خاطر نشان می شود دبیر کمیته ی فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت دهه ی فجر تصریح کرد با تمام ظرفیت موجود باید برای معرفی اقدامات انجام شده طی سنوات گذشته بدون هیچ گونه جناح بندی فکری و سیاسی تلاش کرد.

در ادامه گفتنی است بعد از سخنان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت تعدادی از مسئولان انجمن های فرهنگی هنری شهرستان به تبیین برنامه های پیشنهادی انجمن خود پرداختند.

خاطر نشان می شود در این راستا  برگزاری نمایشگاه عکس، نقاشی ،خوشنویسی،حجم در حوزه ی هنرهای- تجسمی و برگزاری عصر شعر و موسیقی انقلاب اسلامی در منطقه ی جنوب شرق استان تهران ،برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت ،برگزاری همایش ها و نشست های فرهنگی هنری در حوزه هنر  و فرهنگ انقلاب،برگزاری محافل انس با قرآن و دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثار گران،رونمایی از کتاب و آثار تولید شده در حوزه فرهنگ و هنر،پخش فیلم در مدارس و مساجد،بازدید مدارس از نمایشگاه های کتاب و سینما ،نقد و بررسی کتاب،برگزاری کارگاه های داستان،فیلم،تجسمی و… از موارد مطروحه و مصوب در این جلسه بود.

خاطر نشان می شود با توجه به تداخل زمانی  دهه ی فجر امسال با ایام سوگواری حضرت صدیقه ی کبری (س) این برنامه ها به صورت گرامی داشت برگزار می شوند که مقرر شد با توجه به اهمیت چهل سالگی انقلاب اسلامی از ظرفیت فرهنگ و هنر موجود حداکثر استفاده برای انجام با شکوه این رویداد مهم صورت پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>