۳۸۹ دانش آموز شهرری به اردوی راهیان نور اعزام می شوند | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

۳۸۹ دانش آموز شهرری به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

انتشار: چهارشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۲:۲۸ |
کد خبر: 24913 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


ری۱

ری – ابتکارورامین: ۳۸۹ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان ری در قالب کاروان راهیان نور با ۱۰ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

به گزارش خبرنگار ما -رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ری اظهار داشت: ۲۱۶ نفر از دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم در قالب پنج دستگاه اتوبوس از ۱۶ آذرماه جاری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

بهروز نصیری با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید از رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آگاه شوند، عنوان کرد: روحانی، راوی و مربیان پرورشی برای تبیین هر چه بهتر اهداف و انگیزه های شهدا و ایثارگران به همراه دانش آموزان اعزام می شوند.

رییس آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری نیز در ادامه به خبرنگار ایرنا گفت: ۱۷۳ دانش آموز دختر دوره متوسطه دوم ناحیه نیز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

علی یزدان پناه با اشاره به اهداف اعزام دانش آموزان به اردوی ارهیان نور گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی نسل چهارم انقلاب با این مناطق از اهداف مهم برگزاری این اردوها است.

وی یادآور شد: امروز که نسل جدید کشور در معرض بمباران انواع شایعات و شبهه افکنی های دشمنان نظام اسلامی قرار گرفته اند، برگزاری اردوهای راهیان نور بسیاری از جوانان کشور را در مقابل توطئه های جنگ نرم دشمنان بیمه می کند.

شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>