بررسی زیر ساخت های فرهنگی و هنری با حضور استاندار تهران در ورامین | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

بررسی زیر ساخت های فرهنگی و هنری با حضور استاندار تهران در ورامین

انتشار: سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۲۶:۴۵ |
کد خبر: 24888 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: جلسه مشترک کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان تهران و ورامین با حضور شکرالله حسن بیگی سرپرست استانداری تهران و محمدحسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران کاغذ لو فرماندار ورامین و طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر روسای شهرستان ورامین ١٢ آذر ماه ٩٧ برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما – محمد حسین اسماعیلی در جلسه مشترک کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان تهران و شهرستان ورامین که با حضور  شکرالله حسن بیگی سرپرست استانداری تهران در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان‌های استان تهران از بحث زیرساخت‌های فرهنگی با مشکلات و تنگناهای بسیار زیادی روبرو هستند و بر اساس مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری برای فضاهای شهری ما برای هر نفر حداقل نیم مترمربع فضاهای فرهنگی نیازمند هستیم که اگر ملاک قرار دهیم در استان تهران می‌توانیم بگوییم یکی از محدودترین و محروم‌ترین استان‌ها کشور هستیم.

وی گفت: از فضاهایی هم که موجود است نمی‌توانیم به‌خوبی بهره ببریم و در برخی موارد این فضاها در اختیار هنرمندان و مردم قرار ندارد.

اسماعیلی افزود: فرهنگسرای ارشاد که سال‌ها است در اختیار نیروی انتظامی قرار دارد از نمونه‌های قابل‌ذکر است که مطالبه‌ی بسیار جدی هنرمندان و مردم شهرستان ورامین این است که این فرهنگسرا به دامن فرهنگ و هنر شهرستان بازگردد.

وی بیان داشت: نکته بعدی یک گالری در فرهنگسرای رازی است که سال‌ها است در حال ساخت آن هستیم و تقریباً حدود ۷۰ درصد انجام‌شده است که کمیته برنامه‌ریزی شهرستان الآن دو سال است که هیچ مبلغی برای تکمیل این گالری در نظر نگرفته است.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تأکید کرد: حدود ۳۰۰ میلیون تومان نیاز دارد تا گالری تکمیل شود‌ بعد از تکمیل بنا تجهیزات را به‌طور کامل در اداره ارشاد استان تقبل خواهیم کرد اما بحث تکمیل را تقاضا داریم دوستان کمک کنند تا تحقق یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>