بازدید فرماندار"ری" و مدیرکل دیوان محاسبات استان از بیمارستانهای فیروزآبادی و شهدای هفتم تیر | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

بازدید فرماندار”ری” و مدیرکل دیوان محاسبات استان از بیمارستانهای فیروزآبادی و شهدای هفتم تیر

انتشار: دوشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۳۵:۱۹ |
کد خبر: 24853 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: امروز هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، نامداری مدیرکل دیوان محاسبات استان تهران و معاونین ایشان از بیمارستانهای فیروز آبادی، شهدای هفتم تیر و مرکز تصفیه آب شهید تهرانی بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما – بازدید از بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی در دست احداث فیروز آبادی و کلینیک فوق تخصصی این بیمارستان که به تازگی راه اندازی شده است، بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان شهدای هفتم تیر و بخش آی سی یو در حال تاسیس بیمارستان و پروژه های جدید و تصفیه خانه شهید تهرانی در روستای امین آباد از برنامه های این دیدار بود.

معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در جریان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت توسعه بیمارستان در حال ساخت۱۲۰ تختخوابی و کلینیک فوق تخصصی بیمارستان و همچنین دیگر پروژه های عمرانی بازدید شده در خصوص مشکلات پیش رو و ضرورت تامین اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و راه اندازی این پروژه ها مطالبی را بیان کرد.

لازم به ذکر است این بازدید با هدف بررسی پروژه های عمرانی شهرستان و اقدامات انجام شده و تامین اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل این پروژه از محل اعتبارات ارزش افزوده شهرستان ری انجام گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>