پیشرفت کشور در زمینه ساخت پالایشگاه کاملا ایرانی مدیون تکیه به توانمندی جوانان است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

پیشرفت کشور در زمینه ساخت پالایشگاه کاملا ایرانی مدیون تکیه به توانمندی جوانان است

انتشار: جمعه, ۹ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۳۵:۲۶ |
کد خبر: 24793 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


ور۱

ورامین – ابتکارورامین: معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از نیروهای بومی و داخلی گفت: پیشرفت کشور در زمینه ساخت پالایشگاه کاملا ایران مدیون تکیه به توانمندی جوانان است.

به گزارش خبرنگار ما – سردار آبنوش شامگاه پنج‌شنبه در مراسم یادواره شهدای مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان امروز در آستانه جشن گرفتن چهلمین سال انقلاب هستیم این در حالی است که دشمنان بارها در این سال‌ها به دنبال ضربه زدن و نابودی انقلاب بودند.

وی با بیان ‌اینکه باید تلاش کنیم تا این انقلاب به دست صاحب اصلی خود برسد افزود: دشمن همواره اعلام می‌کند که جمهوری اسلامی نتوانسته پیشرفت کند ولی این را باید در نظر داشته باشیم که دشمن رسانه و فضای مجازی را در دست گرفته  اگر ملت و جامعه‌ای از کار افتاده و خسته شده باشد دیگر نیازی به کوبیدن و توطئه ندارند پس اگر به زعم آنها، ما دیگر توان نداریم پس این همه برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری برای از بین بردن این نظام از سوی آنها برای چیست؟

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج بیان کرد: موفق بودن نظام و ملتی در دنیا شاخص‌های مختلفی دارد که یکی از آنها شاخصه‌های نظامی کشورها است، امنیت شرط اساسی پیشرفت یک کشور و مجموعه است که اگر امنیت نباشد هیچ عامل قدرت دیگری به چشم نمی‌آید.

آبنوش در ادامه تأکید کرد: امروز هیچ‌ کس نمی‌تواند بگوید که ایران امن نیست و کشورهای دیگر امنیت ایران را ایجاد کرده‌اند چرا که همه می‌دانند که ایران اسلامی زیر نظر فقه اسلامی توانسته علی‌رغم همه فشارها به جایگاه امروز برسد و با همه نیرنگ‌های دشمنان مشکلی برای ایران پیش نیامده و به ابرقدرت نیز تبدیل شده است.

وی با اشاره به اعتراف غرب نسبت به قدرت ایران گفت: رسانه‌های وابسته به صهیونیست در برنامه‌های خود اعتراف کردند که امروز ایران کشور ژاپن جهان اسلام شده است در حالی که ۳۵ سال پیش اعلام می‌کردند که ایران‌ می‌خواهد به ۱۴۰۰ سال پیش بازگردد.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج تصریح کرد: پیشرفت‌های ایران اسلامی در این سال‌ها در حالی بوده که در ابتدا درگیر جنگ نظامی، بعد از آن فتنه‌ها و بعد نیز جنگ اقتصادی شد ولی کشورهای پیشرفته دنیا در آرامش و امکانات کامل حداقل دو برابر ما طول کشیده تا به این جایگاه برسند.

وی اظهار داشت: کشورهایی که نمی‌توانند قدرت ایران را ببینند امروز اعتراف می‌کنند که جمهوری اسلامی ایران جزو ۱۰ کشور برتر دنیا است و سال گذشته نیز رکورد حفر تونل را نیز زدیم که همه این اقدامات به دستان نیروهای حزب‌اللهی و ارزشی صورت گرفته است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با بیان اینکه چند شرکت محدود در دنیا توانایی ساخت پالایشگاه را دارند افزود: عده‌ای در داخل کشور با خروج این شرکت‌ها ابراز ناراحتی کرده که بیچاره شدیم در حالی که به چنین افرادی گفتیم شما کنار بروید و امروز اعلام ‌می‌کنیم که از عمق زمین نفت استخراج کرده و پالایشگاه کاملا ایرانی ساخته‌ایم.

آبنوش با بیان اینکه امروز از قطر بیشتر برداشت نفتی و گازی از سکوهای نفتی خلیج فارس داریم در حالی که سال گذشته این‌گونه نبوده است خاطرنشان کرد: این دانش و توانمندی را مدیون مقام معظم رهبری هستیم چرا که ایشان به دانشمندان داخلی اتکا دارند در حالی برخی افراد به دنبال کشورهای خارجی بودند.

وی همچنین ادامه داد: در ۷۰ روز جوانان انقلابی تمام نیاز کشور به ماهواره‌های خارجی برای پوشش برنامه‌های رسانه ملی را برطرف کردند که خارجی‌ها این موفقیت را باور نمی‌کردند ولی آن را به چشم‌ دیدند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج بیان کرد: تنها دلخوشی دشمن اقتصاد است مسئله‌ای که در دست  مردم است تا چه کسی را به عنوان مسئول مربوطه انتخاب کنند ما از جنس قاسم سلیمانی که از اسمش تمام ابرقدرت‌ها به لرزه می‌افتند و یا احمدی روشن‌ها زیاد داریم ولی باید از خودمان بپرسیم که در زمینه اقتصاد و گمرک و مسائل دیگر از این دست افراد چقدر داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>