هر اندازه به جنگ این نظام بیایند فریاد مرگ بر امریکا بیشتر است | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

هر اندازه به جنگ این نظام بیایند فریاد مرگ بر امریکا بیشتر است

انتشار: جمعه, ۹ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۰:۳۵:۲۱ |
کد خبر: 24791 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: خطیب موقت نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: وحشت استکبار جهانی از ایران دال بر اقتدار این کشور است؛ دیدند هر اندازه به جنگ این نظام بیایند فریاد مرگ بر امریکا بیشتر است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام والمسلمین یدالله سراج، امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه، در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: انسان هر اندازه بخواهد در مسیر حاجت خود پیش برود نیاز به یک انرژی دارد؛ در جامعه بشریت باید قوانین الهی را در نظر بگیریم که رضایت پروردگار در این است؛ افتخار را انسان در چه چیز و چه کسی می بیند؟! در جامعه بشریت اگر بنا باشد به دنبال ارزش های الهی نباشیم در جنبه های مادی دنبال می شود؛ افتخار کسی که به دنبال ثروت است، این است که ثروت دارد؛ در وادی که انبیا هدایت می کنند آنجایی است که افتخار کنیم بنده خداییم؛ در مقام افتخار هر کسی نماز می خواند یکی از واجبات آن تشهد است که نام خاتم الانبیا در آن است؛ اول اقرار و افتخار ایشان این است که بنده خدا است و بعد فرستاده خدا بودن است؛ در قرآن محمد رسول الله (ص) در قبال این افتخار در قیامت وقتی انسان مخاطب قرار می گیرد می فرماید بهشت کوچک است و اول باید در زمره عباد صالح خداوند قرار گیرید.

وی در ادامه اشاره کرد: حضرت مسیح زمانی که به قدرت پروردگار تکلم می کند می گوید من بنده پروردگار هستم؛ از خداوند بخواهیم در زمره عباد صالح قرار بگیریم و بعد به خود ببالیم.

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با تاکید بر عجین شدن ایرانیان با محبت اهل بیت (ع) خاطر نشان کرد: بسیاری از امامزادگان از ظلم حکام زمان خود به این کشور پناه آوردند و مردم ایران به این بزرگواران محبت داشتند؛ اجداد ما راه را باز کردند و باید به این ببالیم.

وی با اشاره به روز مجلس تاکید کرد: مدرس‌ها پیام هایی دارند؛ جهانیان بدانند باید قدرت دست مجلس باشد؛ روحانیت مدافع حق و حقیقت است، حامی مستضعفین و گرفتاران است.

امام جمعه موقت شهرستان فیروزکوه با اشاره به اوضاع امروز کشور تصریح کرد: ممکن است از جهاتی نارضایتی در کشور داشته باشیم ولی دست قدرت پروردگار را داریم؛ استکبار همواره در طول تاریخ با دین اسلام و حق می جنگید؛ استکبار برای غارت جهان اسلام دست به هر حیله‌ای دست زد؛ نظام ولایت فقیه لرزه بر بدن استکبار انداخته است؛ از هر دری وارد شدند تا این نظام را ساقط کنند؛ آن چنان به ما حمله ور شدند که در داخل ترورها و در خارج هجوم کشورها در ۸ سال دفاع مقدس بود؛ کانال های تلویزیونی علیه این نظام بکار بردند ولی موفق نبودند.

حجت الاسلام والمسلمین سراج بیان داشت: وحشت استکبار جهانی از ایران دال بر اقتدار این کشور است؛ دیدند هر اندازه به جنگ این نظام بیایند فریاد مرگ بر امریکا بیشتر است؛ صحنه جنگ را تغییر دادند؛ آن روز که تنها بودیم شعار و شعور ما مرگ بر امریکا بود، امروز که بازوانی در منطقه داریم با تمام توان از مظلومین جهان حمایت خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>