کمیته مدیریت بحران بخش فشافویه تشکیل جلسه داد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

کمیته مدیریت بحران بخش فشافویه تشکیل جلسه داد

انتشار: یکشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۹:۵۸ |
کد خبر: 24276 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: جلسه کمیته بحران بخش فشافویه با موضوع, بررسی و آمادگی دستگاههای خدمات رسان بخش فشافویه در فصل سرما برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با حضور امامی بخشدار و اسکندری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل و پایانه ها. دکتر تاجیک شهردار حسن آباد و دیگر مسئولین ادارات خدمات رسان در محل بخشداری فشافویه تشکیل گردید.

امامی بخشدار ضمن بیان آسیب شناسی و برشمردن نقاط قوت و ضعف بحران برف گرفتی سال گذشته گفت: باید از مشکلات سال قبل درس گرفته شده و برنامه ریزی مناسبی را برای امسال انجام دهیم .

وی گفت شهرداری علیرغم عدم وظیفه در خارج از حریم شهر, امسال در اختیار قرار دادن ۲ کانکس جهت پایگاه اداره راهداری و حمل و نقل را متقبل شده اند وی در ادامه تاکید کرد وظیفه اصلی پیش بینی لوازم, ادوات وامکانات مورد نیاز زمان بحران و رفع مشکلات ایجاد شده در راه های مواصلاتی برعهده  اداره راهداری شهرستان بوده و دیگر سازمانها و ارگانها در کنار آن هستندو در مواقع بحرانی کمک خواهند نمود.

این جلسه با اتخاذ تصمیماتی در جهت هم افزایی بیشتر ادارات و ارگانها در فصل زمستان به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>