۱۳ آبان آغاز فروپاشی سلطه آمریکا است | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

۱۳ آبان آغاز فروپاشی سلطه آمریکا است

انتشار: شنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۴:۲۲ |
کد خبر: 24267 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرمانده سپاه ۱۵خرداد گفت: ۱۳ آبان آغاز فروپاشی سلطه آمریکا بر جهان و اوج استکبارستیزی و بصیرت ملت ایران را نمایان کرده است.

به گزارش خبرنگار ما – سرگرد پاسدار علی اصغر شهیری فرمانده سپاه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک ظهر امروز به مناسبت ۱۳آبان در جمع خبرنگاران گفت: ۱۳ آبان نماد استقامت، ایستادگی و توکل ایرانیان به ذات اقدس الهی و عدم تردید آنها در تحقق وعده الهی است.

وی مسئله استکبار ستیزی را از اهداف ریشه ای در شکل گیری انقلاب اسلامی خواند و افزود: اصولاً نظام اسلامی با استکبار و ظلم سر سازش نداشته و نخواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: ۱۳ آبان آغاز فروپاشی سلطه آمریکا بر جهان و اوج استکبارستیزی و بصیرت ملت ایران را نمایان کرده است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور خبیث آمریکا ۱۳ آبان امسال را روز اعمال تحریم های خود قرار داده است، مطرح کرد: ملت ایران به دنیا نشان می دهد که ایران در برابر فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا بگذارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قرچک با اعلام اینکه ۱۳ آبان امسال از اهمیت دوچندانی نسبت به سال‌های گذشته برخوردار است، تصریح کرد: این روز موقعیت مناسبی است تا آحاد جامعه از زوایای مختلف با نظام های استکباری آشنا شده و به وظایف خود در قبال آنان واقف شوند.

وی با اشاره به ۴۰ سال هزینه آمریکایی ها برای مبارزه با ملت ایران، عنوان کرد: این هزینه ها نه تنها فایده‌ای برایشان نداشته است بلکه اکنون آنان در حال فروپاشی هستند و تمام نقشه های آنان در غرب آسیا تاکنون نقش برآب شده است.

شهیری با بیان اینکه اینکه ایران اسلامی تا چند ماه دیگر با اقتدار کامل ۴۰ سالگی خود را جشن می‌گیرد، گفت: دشمن مسبب اصلی خنثی‌شدن نقشه‌های خود را ملت ایران می‌دانند، از همین رو هیچ وقت اقتدار ملت ایران را به رسمیت نشناختند و بر آن تیغ توطئه کشیدند.

وی اظهار داشت: امروز استکبار جهانی به دنبال آن است که شعار مرگ بر آمریکا از ایران شنیده نشود اما ملت ایران در ۱۳ آبان امسال، با شعار هیهات من الذله و مرگ بر آمریکا، پاسخ دندان‌شکنی به استکبار جهانی خواهند داد.

فرمانده سپاه ۱۵ خرداد در پایان با ابراز اینکه ۱۳ آبان برای همیشه سمبل مقاومت ملت بزرگ ایران خواهد ماند، از عموم شهروندان دعوت کرد تا با حضور یکپارچه و دشمن‌شکن خود در برهه حساس کنونی در راهپیمایی ۱۳ آبان ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) بار دیگر انسجام، وحدت و استقلال کشور را به دنیا ثابت کنند و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز نمایند.

گفتنی است ملت حزب الله شهرستان قرچک از ساعت ۱۰ صبح از مسیر میدان کلانتری به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان حرکت خواهند کرد و با حضور گسترده و انقلابی، حمایت خود را از این انقلاب اسلامی و مسلمانان جهان خواهند نمود و پاسخ دندان شکنی به ابرقدرت های جهان خواهند داد و با نمایش وحدت ملی دشمنان این انقلاب اسلامی را مأیوس خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>