ورزش در سبد خانوارهای ایرانی مهجور مانده است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

ورزش در سبد خانوارهای ایرانی مهجور مانده است

انتشار: پنج شنبه, ۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۰:۱۰ |
کد خبر: 24092 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار پیشوا گفت: امروز ورزش در سبد خانوارهای ایرانی تا حدود زیادی مهجور مانده و خانواده ها بنا به دلایل مختلف، توجهی به ورزش که سلامت عمومی جامعه را تضمین می کند ندارند.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در آئین پنچمین دوره المپیاد درون مدرسه ای در آموزشگاه نمونه نرجس بیان کرد: در دین مبین اسلام تاکید زیادی به امر ورزش شده است و این ضرورت و اهمیت ورزش را برای مسلمانان دوچندان کرده است چرا که در کلام معصوم نیز آمده که عقل سالم در بدن سالم است.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ ورزش عمومی در جامعه گفت: هر چند که تمامی رشته های ورزشی بنا به ذائقه و علاقه مندی افراد می تواند در شادابی زندگی افراد اثرگذار باشد ولی ورزش همگانی می تواند اثرگذاری عمومی بر سلامتی افراد داشته باشد.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به این که ترویج فرهنگ ورزش عمومی باید در مدارس نهادینه شود افزود: دانش آموزان در کنار تحصیل و تهذیب نفس باید به امر ورزش بپردازند و ورزش را به عنوان یکی از امور اصلی در کارهای روزانه خود جای دهند.

وی افزود: ما مسئولان نیز ضمن اینکه باید فضا را برای ورزش دانش آموزان فراهم کنیم می بایست زمینه لازم را برای ورزش مسئولان و مدیران که برای خدمت به مردم تلاش می کنند، فراهم سازیم تا با شادابی و سلامت بیشتری امورات شهروندان را پیگیری نمایند.

عباسی گفت: هر چه به امر ورزش مدارس توجه شود، زمینه توسعه ورزش قهرمانی در جامعه فراهم می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>