هفته فرهنگی شهرستان پاکدشت از روز ۲۶ آبان تا ۲ آذر برگزار می شود | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

هفته فرهنگی شهرستان پاکدشت از روز ۲۶ آبان تا ۲ آذر برگزار می شود

انتشار: پنج شنبه, ۳ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۹:۴۱ |
کد خبر: 24090 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: علی علیمحمدی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری پاکدشت، با بیان اهمیت برگزاری برنامه های هفته فرهنگی اظهار کرد: هفته فرهنگی شهرستان پاکدشت از روز ۲۶ آبان تا ۲ آذر برگزار می شود، دومین نمایشگاه تخصصی با حضور گلکاران برتر شهرستان از تاریخ ۲۹ آبان در پردیس ابوریحان شروع بکار می کند.

به گزارش خبرنگار ما – وی افزود: شهرستان پاکدشت با تولید بیش از نیمی از گل شاخه بریده کل کشور به عنوان پایتخت گل کشور شناخته می شود.

علیمحمدی در ادامه از اهمیت برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در پاکدشت، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه گل باعث رونق بازار گل می شود، در این نمایشگاه علاوه بر مردم شریف و شهیدپرور پاکدشت، بسیاری از مسئولان کشوری و لشگری، نمایندگان محترم مجلس و مدعوین خارجی نیز دعوت هستند که باعث رونق به بخش صادرات گل این شهرستان می شود.

معاون فرماندار پاکدشت افزود: در کنار نمایشگاه گل، نمایشگاهی متشکل از ابزار و اداوات  و نهاد های کشاورزی شکل می گیرد که انتظار می رود گلکاران شهرستان کلیه نیازهای خود را از این نمایشگاه تهیه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>