افتتاح سه مدرسه خیر ساز در شهرستان پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

افتتاح سه مدرسه خیر ساز در شهرستان پیشوا

انتشار: سه شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۵:۵۲ |
کد خبر: 23788 |
بازدید: 47 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: مدرسه شهید حسین رسولی روستای گلعباس ،رئیس زاده روستای یام و یاران حضرت زهرا (س)سناردک صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار ما – آئین افتتاح سه مدرسه خیر ساز شهرستان پیشوا با حضور دکتر حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش،دکتر فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،دکتر حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ایران،امامی امین معاون استاندار تهران ،امام جمعه و فرماندار پیشوا و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مدرسه شهید رسولی روستای گلعباس پیشوا برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز اظهار داشت:

اگر کمک خیرین مدرسه ساز درشهرستان پیشوا و شهر ستان های استان تهران وجود نداشت امروز ما شاهد سه شیفته بودن مدارس بودیم.

وی افزود:در شهریور ماه سال جاری ۵۴ مدرسه با ۶۶۰ کلاس درس در شهرستان های استان تهران به بهره برداری رسید.

فولادوند بیان کرد: افزایش ۷درصدی کمک های سرنوشت ساز خیرین مدرسه ساز برای مردم و دولت، در راستای توسعه دنیا و دستیابی به اهداف متعالی آموزش و پرورش گام های موثری برداشته شده است.

وی افزود: برای انجام کار خیر پول داشتن کافی نیست و باید دل داشت.

همچنین در این مراسم دکتر حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش،و پرورش گفت:تشکر تک تک دانش اموزان این شهرستان را تقدیم خیرین مدرسه ساز می نمایم که الحق افتخار جامعه انسانی هستند.

وی افزود:خیرین مدرسه ساز بهترین الگوهای انسانی برای الگو گرفتن هستند و حضورشان در این کره خاکی نشان از وجود خلیفه خدا برای رسانیدن خیر به بشریت دارد.

دکتر حکیم زاده با اشاره به آیات قران بیان داشت:کسانی که با مال جهاد می کنند در نزد خدا عزیز هستند و اگر با دید ظاهری بگوییم تجارت پر سود این است که به جیب یک ادم برود اما تجارت پرسود خیرین مدرسه ساز با انفاق اموالشان و طرف حساب شدن با خداوند است.

وی افزود:خیرین مدرسه ساز بدانند تمام کودکان آینده ساز مملکت باقیات صالحات هستند که با دست های توانا، ذهن های باز و سرمایه گذاری خیرین بهترین سرنوشت را برای ایران اسلامی رقم می زنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>