استفاده از مشارکت نهادهای اجتماعی در ارائه خدمات محله محور | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

استفاده از مشارکت نهادهای اجتماعی در ارائه خدمات محله محور

انتشار: دوشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۱:۰۵ |
کد خبر: 23777 |
بازدید: 37 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس در جمع انجمن های صنفی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه اجتماعی و فرهنگی بر استفاده از مشارکت نهادهای اجتماعی در ارائه خدمات محله محور تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – این نشست در محل فرمانداری و با حضور مدیران ۳ سازمان مردم نهاد، ۲ تشکل صنفی و کارشناسان اجتماعی و فرهنگی و سیاسی فرمانداری برگزار و در ابتدا مدیران حاضر به بیان مشکلات خود پرداختند و از عدم بهره‌گیری ادارات شهرستان از ظرفیت‌های سمن ها و تشکل ها به عنوان حلقه مفقوده خدمت‌رسانی به مردم گلایه کردند. در ادامه صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، رعایت حرمت و احترام نهادهای مدنی و اجتماعی را در ادارات را لازم دانست و گفت: تشکل ها و نهادهایی که مسیر قانونی را طی کرده و مجوز فعالیت به عنوان سازمان مردم نهاد و یا تشکل صنفی را دریافت کرده اند مانند بازوان دستگاه‌های اجرایی هستند که باید ضمن حفظ شأن و احترام آنها از توان فکری و اجرایی این سازمان ها در راستای بهبود ارائه خدمات به مردم بهره برد.

 معاون فرماندار پردیس افزایش مشارکت نهادهای اجتماعی و فرهنگی در طرح‌های محله محور را بسیار تاثیرگذار ذکر کرد و افزود: فرمانداری از همه سمن ها و تشکل های دارای مجوز حمایت کرده و برای بهبود ارتباط ادارات و سازمانهای شهرستان با این نهاد های مدنی و اجتماعی اقدامات لازم را انجام می دهد.

 در ادامه مقرر شد زمینه حضور و مشارکت سمن‌ها در برنامه های اجتماعی، فرهنگی، طرح‌های محله محور و سلامت محور و اقدامات ادارات در سطح عمومی بیش از پیش فراهم شود و ادارات شهرستان با ارزش و اهمیت فعالیت سازمان های مردم نهاد آشنا شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>