کشف ۳۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در دماوند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷

کشف ۳۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در دماوند

انتشار: جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۲:۱۷ |
کد خبر: 23707 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از کشف ۳۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری یک هزار و ۴۲۰ نفر از فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ محمدحسن محمدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت امام زین‌العابدین(ع) به تشریح عملکرد پلیس دماوند پرداخت و در ادامه اظهار کرد: جامعه‌ایی که امنیت و آسایش نداشته باشد، امکان توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نخواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمود “امنیت همانند هواست برای جامعه” بیان داشت: همه موجودات زنده جامعه بدون امنیت نمی‌توانند به رشد و تعالی برسند.

این مقام انتظامی با اشاره به شعار هفته ناجا با عنوان «پلیس مقتدر – امین مردم» ادامه داد: مأموران ناجا با اقتدار همواره در مقابل دشمنان انقلاب ایستادگی کردند و از سوی مقام معظم رهبری مدال مجاهدان فی سبیل الله را بر سینه دارند.

محمدی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اشراف به این موضوع که بهترین امنیت، امنیتی است که توسط خود مردم تامین شود، تصریح کرد: خود مردم باید در ایجاد، تولید و حفظ امنیت نقش داشته باشند.

وی در ادامه گفت: با اقدامات خوب همچون برگزاری نشست شورای معتمد پلیس، جذب اعضای پلیس افخاری، حضور در مساجد، مدارس و مراکز آموزشی و همچنین تعامل با ادارات و سازمان‌های مطبوع توانسته در برقراری و تامین امنیت نیروی انتظامی مطلوب سربلند باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح این شهرستان عنوان کرد: مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند از ابتدای سال تاکنون، در اجرای طرح پاکسازی و برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر موفق به کشف ۳۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر گردید و تعداد یک هزار و ۴۲۰ نفر نیز در این خصوص دستگیر و تحویل مراجع قضایی نمود.

محمدی در پایان با بیان اینکه کشور عزیزمان به حول و قوه الهی به یکی از امن ترین کشورهای منطقه تبدیل شده و این مهم با مشارکت های مردمی و همدلی و همیاری ادارت و سازمان ها میسر شده است، از زحمات و پایداری خانواده محترم شهدا، جانبازان، ایثارگران و تمام قشرهای مختلف جامعه تقدیر و قدردانی نمود.

در حاشیه این دیدار طرح ویزیت رایگان توسط بهداد انتظامی شهرستان، جلسه پرسش و پاسخ مردم با کارشناسان پلیس های تخصصی و مشاوره حضوری در خصوص جذب و استخدام نیرو در محل مصلی برگزار گردید.

لازم به ذکراست بروشورهای هشدارهای پلیسی توسط معاونت اجتماعی شهرستان در بین نمازگران توزیع گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>