کشور ناخواسته درگیر دو جنگ اقتصادی و روانی شده است که بسیار خطرناک است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷

کشور ناخواسته درگیر دو جنگ اقتصادی و روانی شده است که بسیار خطرناک است

انتشار: یکشنبه, ۸ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۶:۵۴ |
کد خبر: 23612 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی و سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری تهران از ورود ناخواسته کشور در دو جنگ اقتصادی و روانی سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ما – حسن بیگی که در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان پردیس پشت تریبون قرار گرفته بود، با تاکید بر خطرناک بودن این دو جنگ گفت: جنگ اقتصادی وقتی با هجمه های روانی همراه شود بسیار خطرناک است و باید مانند دوران دفاع مقدس که همه مردم از همه جای کشور با شیوه های مختلف کمک کردند و جنگ تحمیلی را مدیریت کردند،  اینجا نیز وارد عمل شوند و به مسئولان کمک کنند.

وی افزود: ملت ایران بارها ثابت کرده‌اند که اگر فشارها بیشتر شود با مقاومتی مثال زدنی از هر گذرگاه و پیچ خطرناک به سلامت عبور خواهند کرد و این از برکت خون شهیدان است که نظام اسلامی با اقتدار و امنیت کامل به پیش می‌رود و رئیس جمهور ما می تواند با اقتدار کامل در سازمان ملل صحبت کند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران مسئولیت را فرصتی برای خدمت دانست و ضمن اشاره به ویژگی‌های اخلاقی فرماندار سابق شهرستان پردیس گفت: موجب افتخار مجموعه مدیریتی استان است که امام جمعه، اعضای شورای تامین و نماینده مجلس شورای اسلامی از تقوا، پاک دستی، خدمتگزاری و سعه صدر فرماندار پیشین پردیس صحبت می‌کنند که نشان از انتخاب بجا و مناسب فرماندار برای این پست دارد.

حسن بیگی در پایان با اشاره به سوابق خدمتی فرماندار جدید پردیس افزود: ایشان از پرسنل و مدیران پرسابقه وزارت کشور هستند که مراتب رشد و ترقی را طی کرده‌اند و اکنون امیدواریم با کوله‌باری از تجربه و تخصص مشکلات موجود را با همفکری و تعامل با دلسوزان و متخصصان جامعه برطرف کند.

شایان ذکر است در این مراسم امیر الله حقیقی به عنوان سرپرست فرمانداری  پردیس منصوب و از زحمات مرتضی حیدری در دوران تصدی خود قدردانی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>