نوجوانان ایرانی با الگوی حضرت قاسم (ع) در دفاع مقدس به میدان رفتند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

نوجوانان ایرانی با الگوی حضرت قاسم (ع) در دفاع مقدس به میدان رفتند

انتشار: جمعه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۳:۵۱ |
کد خبر: 23418 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: امام جمعه ایوانکی گفت: نوجوانان ایرانی با الگوی حضرت قاسم (ع) در دفاع مقدس به میدان رفتند و امروز همه باید از سیره حضرت قاسم بن الحسن (ع) الگوبرداری کنند.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی کشمیر ظهر امروز در جمع عزاداران حسینی با اشاره به برگزاری مراسم «احلی من العسل» در روز ششم ماه محرم اظهار داشت: حضرت قاسم (ع) وفاداری خود به عموی بزرگوار خویش، امام حسین (ع) را با ذکر این جمله اثبات کردند.

 

امام جمعه ایوانکی ادامه داد: تجمع نوجوانان عاشورایی در سراسر کشور و راه‌اندازی دسته‌های عزاداری برای قاسم بن الحسن (ع) در روزهای اخیر به زیبایی صورت گرفته است.

 

کشمیر با تأکید بر اینکه نوجوانان ما امروز باید از سیره قاسم بن الحسن (ع) الگوبرداری کنند، تصریح کرد: نوجوانان به پیروی از ایشان باید ولایتمداری را در وجود خود تقویت کنند و حامی جدی مقام معظم رهبری باشند.

 

امام جمعه ایوانکی با اشاره به اینکه دشمن در جنگ نرم دنبال تخریب ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) است، اضافه کرد: دشمنان با سم‌پاشی‌هایی که از طریق قدرت و امپراتوری رسانه‌ای در جهان دارند، می‌خواهند این عشق را از دل نوجوانان و جوانان ما بگیرند.

 

کشمیر با بیان اینکه نوجوانان و جوانان ما در دفاع مقدس مثل حضرت قاسم (ع) با ندای یا حسین (ع) آسمانی شدند، تصریح کرد: شاهد این رشادت‌ها در دوران دفاع مقدس بسیار بودیم و هنوز هم ادامه دارد.

 

امام جمعه ایوانکی با تأکید بر اینکه جوانان ما در جبهه مدافعان حرم این مهم را به اثبات رساندند، اظهار کرد: رشادت‌های جوانان ایرانی نشان داد که هنوز با گذشت بیش از ۱۴۰۰ سال حرارت و عشق به امام حسین (ع) و خاندان رسول‌الله (ص) روشن است و خاموش‌شدنی نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>