عدم رعایت عدالت در سهمیه استخدامی آموزش و پرورش برای منطقه دماوند | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

عدم رعایت عدالت در سهمیه استخدامی آموزش و پرورش برای منطقه دماوند

انتشار: یکشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۷:۱۱ |
کد خبر: 23265 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند با بیان اینکه تراکم دانش‌آموزان مدارس مسکن مهر و منطقه گیلاوند زیاد است، گفت: عدالت در سهمیه استخدامی آموزش و پرورش برای منطقه دماوند رعایت نشده است.

به گزارش خبرنگار ما – مهرداد پورفتحی در نشست فصلی مدیران مدارس شهرستان دماوند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولان در سالن اجتماعات شهید رجایی فرمانداری دماوند با حضور جمعی از مسئولان اظهار کرد: از سخت‌ترین کارها مدیریت مدارس است که در سال گذشته سرانه دانش‌آموزی واریز نشد؛ اما با وجود کمبود منابع مالی، سال تحصیلی خوبی را آغاز کردند.

وی افزود: ارزش و جایگاه معلم بسیار زیاد است، اما برخی رسانه‌ها و صداوسیما سعی دارند این ارزش را پایین بیاورند؛ میانگین سنی آموزش و پرورش دماوند پیر بوده و در سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش عدالت برای دماوند رعایت نشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند ادامه داد: امروز آموزش و پرورش شهرستان دماوند نیاز به افراد تازه نفس و محلی دارد که امیدواریم سهمیه استخدام آموزش و پرورش دماوند بیشتر شود.

پورفتحی اضافه کرد: در مدارس مسکن مهر و منطقه گیلاوند تراکم دانش‌آموزان زیاد است؛ کیفیت فعالیت‌های مدارس عالی است و کسب رتبه‌های متعددی را در این خصوص در دماوند شاهد هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>