فراخوان نمایشگاه عکس توسعه اقتصادی استان تهران از دریچه دوربین | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

فراخوان نمایشگاه عکس توسعه اقتصادی استان تهران از دریچه دوربین

انتشار: شنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۰:۲۰ |
کد خبر: 23245 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از فراخوان نمایشگاه عکس توسعه اقتصادی استان تهران از دریچه دوربین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – ضیاء الدین صبوری در جمع خبرنگاران از فراخوان نمایشگاه عکس توسعه اقتصادی استان تهران از دریچه دوربین خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تجربه برگزاری نمایشگاه اینفوگرافی دستاوردهای دور نخست سفر استاندار و مدیران استانی به شهرستان‌های استان اعلام میکنیم که همزمان با برنامه‌های بزرگداشت هفته دولت نمایشگاهی با عنوان «استان تهران در آینه تدبیر و توسعه» برگزار می شود.

صبوری در ادامه افزود: این نمایشگاه طی دو مرحله، ابتدا به مدت یک هفته در زیرگذر چهارراه ولیعصر(عج) و ایستگاه مترو تئاتر شهر و سپس همزمان با برگزاری جشنواره شهید رجایی در محل استانداری تهران برگزار شده است.

وی بیان داشت:با توجه به اهمیت و ضرورت ارزیابی بازخورد سفرهای دور دوم استاندار و مدیران استانی به شهرستان‌های استان، این اداره‌کل در نظر دارد نمایی از تلاش‌های استانداری در راستای رفع مشکلات صنعتگران و سرمایه‌گذاران و تسهیل امر تولید در سال حمایت از کالای ایرانی را در نمایشگاهی تحت عنوان «توسعه اقتصادی استان تهران از دریچه دوربین» در معرض دیدگان شهروندان و مخاطبان استان قرار دهد.

براساس فراخوان اعلام شده؛ مدیران روابط عمومی فرمانداری ها تصاویر قابل ارائه با مشخصات زیر را با استفاده از مستندات تصویری دستگاه و همچنین آثار و تصاویر خبری خبرنگاران و عکاسان شهرستان متبوع، تهیه و در یک لوح فشرده تا تاریخ ۱۲ مهرماه سال جاری به‌ منظور شرکت در نمایشگاه فوق‌الذکر به واحد سمعی و بصری استانداری تهران ارسال نمایند.

صبوری بیان داشت: رویکرد و مفاهیم مورد انتظار در انتخاب تصاویر شامل؛ توسعه اقتصادی، تحقق شعار سال، اقتصاد مقاومتی و شفافیت و پاسخ‌گویی است و تعداد تصاویر باید حداکثر ۵ تصویر باشد و همه عکس ها در اندازه تصاویر۵۰ در ۷۰ با کیفیت ۳۰۰ تهیه  شوند.

لازم ذکر است، داوری و ارزیابی آثار توسط استادان برجسته هنر عکاسی انجام و به نفرات اول تا سوم آثار برگزیده، ضمن معرفی به دبیرخانه جشنواره شهید رجایی و انعکاس به اداره‌کل بازرسی و ارزشیابی عملکرد، جوایز نفیسی به همراه تقدیرنامه اهدا و تقدیم خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>