از فعالیت های عمرانی، تعمیر و تجهیز مدارس کهریزک بازدید به عمل آمد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

از فعالیت های عمرانی، تعمیر و تجهیز مدارس کهریزک بازدید به عمل آمد

انتشار: شنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۷:۱۹ |
کد خبر: 23244 |
بازدید: 12 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: با حضور مدیر آموزش و پرورش کهریزک از فعالیت های عمرانی، تعمیر و تجهیز مدارس این منطقه بازدید به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ما – افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک به همراه دیگر اعضاء با حضور در مدارس این منطقه از فعالیت های عمرانی و همچنین تعمیر و تجهیز مدارس بازدید به عمل آورد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته، گفت: آماده سازی مدارس و مهیا کردن فضای فیزیکی مدارس از موارد ضروری بوده، که می تواند در روحیه دانش آموزان و داشتن شادابی و انگیزه هر چه بیشتر به این عزیزان کمک کند.

وی همچنین اظهار داشت: انتظار می رود بتوانیم با همکاری و تلاش همه جانبه شرایط و امکانات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید را بیش از پیش فراهم آوریم، تا دانش آموزان و فرزندان این مرز و بوم با فراگیری علم و دانش در جهت سربلندی هر چه بیشتر کشور عزیزمان گام های موثری بردارند.

افضلی نیا در پایان تصریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته و با توجه به اولویت نیاز، مدارس منطقه تعمیر و تجهیز شده اند و برخی نیز در دست اقدام می باشند، و امیدواریم سال تحصیلی جدید را همچون سنوات گذشته به نحو مطلوب و شایسته ای آغاز کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>