تعرفه صدورکارت بازرگانی برای واحدهای صنفی وصنعتی باید متفاوت باشد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

تعرفه صدورکارت بازرگانی برای واحدهای صنفی وصنعتی باید متفاوت باشد

انتشار: پنج شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۱۹:۴۰ |
کد خبر: 23206 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین- ابتکارورامین: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین گفت: تعرفه صدورکارت بازرگانی برای واحدهای صنفی وصنعتی باید متفاوت باشد.

به گزارش خبرنگار ما – حسن میرزایی پیش از ظهر پنج شنبه در جریان سفر علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف کشور به سفر به شهرستان ورامین برای شرکت در اجلاس اتاق اصناف که با حضور رؤسای اتحادیه های شهرستان و معاونان فرماندار و رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ورامین  برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: خوشبختانه در شهرستان ورامین یک هم افزایی، وحدت، و همدلی بسیار خوبی بین اتحادیه ها و اتاق اصناف و اداره صعنت و معدن وجود دارد.

میرزایی در ادامه افزود: باید برای واحد صنفی و صنعتی جهت صدور کارت بازرگانی تفاوتی هایی وجود داشته باشد چرا که تعرفه ها در صعنت با تعرفه موجود در واحدهای صنفی متفاوت است .

وی بیان داشت: در تمام مراسمات که در شهرستان برگزار می شود و همه این مراسم ها مربوط به نظام جمهوری اسلامی است اتحادیه های این شهرستان همکاری های لازم را دارند که باید از تمامی این روسای های اتحادیه های اتاق اصناف تقدیر و تشکر کنم.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت ورامین با اشاره به اینکه نظارت بر عرضه و توزیع کالاها در جهت ایجاد سلامت و تعادل بازار قیمت در این شهرستان به خوبی انجام می شود گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت با همکاری کارشناسان بهداشت محیط و معاونت غذا و دارو شبکه بهداشت در قالب گشت مشترک به صورت مداوم انجام می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>