پیش بینی ۹۰نقطه به منظور ایجاد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان دماوند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

پیش بینی ۹۰نقطه به منظور ایجاد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان دماوند

انتشار: چهارشنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۷:۰۸ |
کد خبر: 23184 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوندگفت: در خصوص اشتغال روستایی و گردشگری در شهرها و روستاهای شهرستان دماوند، ۹۰ نقطه برای احداث اقامتگاه بوم گردی مشخص شده اند.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری در بازدید از روستاهای هویر، دهنار، مومج، یهر و کهنک که به منظور بررسی و رفع مشکلات روستاییان انجام شد، اظهار کرد: با توجه به تلاش مسئولان، شاهد عملکرد مثبت آن ها در خصوص انجام عملیات عمرانی در روستاها هستیم.

وی افزود: باید از فرصت ها در جهت مسیر درست استفاده کنیم و با همه مشکلاتی که دشمنان برای این نظام ایجاد می کنند محکم تر بایستیم، چرا که عملکرد مثبت ما باعث اعتماد بیشتر مردم نسبت به نظام می شود.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: در بحث اشتغال روستایی و گردشگری در شهرستان در سال جاری در حوزه روستایی ۶۰ نقطه و در بخش شهری ۳۰ نقطه برای ایجاد اقامتگاه بوم‌گردی در نظر گرفته شده است.

صفری تاکید کرد: در شهرستان دماوند برای بحث گردشگری با حفظ باغات این نقاط تهیه شده که در حال مشخص کردن سرمایه گذار هستیم و در بخش روستایی در هفته گذشته ۱۱ نقطه اقامتگاه بوم‌گردی را به بهره برداری رساندیم.

وی خاطرنشان کرد: مسائل مورد پیگیری و انجام کارهایی که دهیاران و شوراها در روستاها انجام می دهند، باید با نظر کارشناسی دستگاه های مربوطه صورت گیرد.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: بحث ساخت و ساز غیر مجاز در روستاها باید به شدت جدی گرفته شود و در خصوص مالیات بر ارزش افزوده که به روستاها تزریق شده، هزینه آن باید برای انجام عملیات عمرانی در روستاها مصرف شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>