"نمایش یک فنجان چای سرد برای دونفر" در ورامین به روی صحنه رفت | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

“نمایش یک فنجان چای سرد برای دونفر” در ورامین به روی صحنه رفت

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۵:۵۱ |
کد خبر: 23168 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: نمایش ” یک فنجان چای سرد برای دو نفر ” کاری از گروه فرهنگی هنری وارناهنر ١٩ شهریور سالجاری در فرهنگسرای رازی با حضور پیشکسوتان و هنرمندان جوان شهرستان های جنوب شرق استان تهران بروی صحنه رفت .

به گزارش خبرنگار ما – نمایش  ”  یک فنجان چای سرد برای دو نفر ”   کاری از گروه فرهنگی هنری وارناهنر به کارگردانی محمد قربانی و نویسندگی بهنام کشت زاده  و بازی خوب حمید شاهسون و فاطمه اربابی شریف به صورت تک اجرا در روز دوشنبه ١٩ شهریور ٩٧  ساعت ١٨ در فرهنگسرای رازی با حضور پیشکسوتان و هنرمندان جوان شهرستان های ورامین ، پیشوا ، قرچک و پاکدشت بروی صحنه رفت .

مهمترین موضوعی که باید به آن اشاره کرد اجرای نمایش به  صورت تک اجرا با حضور پیشکسوتان و هنرمندان  چهار شهرستان جنوبشرق استان تهران بود که اتحاد ، انسجام و مودت را هنرمندان رشته تئاتر را نشان می داد.

 گفتنی است : پس از اجرای نمایش در یک محیط کاملا” صمیمی و خودمانی  نقد و بررسی اثر توسط استاد عزت اله قمی ، رسول حق شناس و حضور گرم هنرمندان عرصه تئاتر صورت گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>