توسعه و پیشرفت در روستاها نیازمند تلاش مضاعف دهیاران | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

توسعه و پیشرفت در روستاها نیازمند تلاش مضاعف دهیاران

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۵:۳۵ |
کد خبر: 23167 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: سرپرست فرمانداری قرچک گفت: توسعه و پیشرفت در روستاها نیازمند تلاش مضاعف دهیاران و کمک و هم‌فکری اعضای شوراهای اسلامی روستاها را می‌طلبد.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان قرچک که با حضور علیرضا رشیدیان بخشدار، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستا در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: دهیاران در توسعه و پیشرفت روستاها نقش مهمی ایفا می‌کنند و بازوان توانمند دولت و نظام در مدیریت روستاها هستند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای نسبت به توسعه روستاها و مناطق محروم دارد و دهیاران به روند عمران و توسعه مناطق روستایی شتاب بیشتری داده و خدمت به مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

خطیبی تأکید کرد: توسعه و پیشرفت در روستاها نیازمند تلاش مضاعف دهیاران و کمک و هم‌فکری اعضای شوراهای اسلامی روستاها را می‌طلبد.

سرپرست فرمانداری قرچک تصریح کرد: در حوزه بخش مرکزی قرچک با توجه به اینکه اکثر حریم روستاها در حریم شهرداری قرار دارد و به‌غیراز حریم داخل بافت روستا در حوزه شهرداری است، باید نظارت کافی و لازم در بحث عمرانی داخل بافت انجام شود.

وی افزود: بخشداری در بحث هزینه‌های عمرانی و جاری دهیاری‌ها نظارت بیشتری داشته باشد و طبق دستور عمل و شرح وظایفی که داریم باید کارها روبه‌جلو پیش رود.

خطیبی گفت: مردم از مسؤولین انتظار زیادی دارند و با توجه به نزدیک بودن روستاها به  شهر باید کارهای خوبی در روستاها انجام شود تا مردم کمبودی در روستاها احساس نکنند.

سرپرست فرمانداری قرچک اظهار کرد: برای ایجاد درآمد پایدار، شورای هر روستا باید تلاش کند، باید در روستاها درآمدزایی ایجاد شود و به هر دلیلی اگر دهیاری در بحث بودجه به مشکل خورد، روستا به مشکل نخورد و بتواند از محل درآمدزایی کار عمرانی و مشکلات روستا را برطرف کند.

گفتنی است، جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات روستاهای بخش مرکزی قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور علیرضا رشیدیان سرپرست بخشداری، دهیاران و روسای شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>