افزایش امکانات و سرانه‌های ورزشی پیشوا امید افزاست | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

افزایش امکانات و سرانه‌های ورزشی پیشوا امید افزاست

انتشار: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۴:۵۳ |
کد خبر: 23165 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار پیشوا گفت: افزایش امکانات و سرانه‌های ورزشی شهرستان پیشوا امید افزاست و این شهرستان در چرخه رشد و پیشرفت قرارگرفته است.

به گزارش خبرنگار ما –  حسین عباسی در آیین افتتاح سالن چندمنظوره شهدای روستای حبیب آباد از حسن توجه وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید به افزایش سرانه‌های ورزشی شهرستان تقدیر کرد و افزود: در راستای افزایش سرانه‌های ورزشی، ارتقای وضعیت ورزش و توجه به ابعاد زندگی و مسائل جوانان اقداماتی قابل‌توجه توسط دولت صورت گرفته که جای تقدیر و قدردانی دارد.

عباسی ادامه داد: اقدامات دولت در افزایش امکانات و سرانه‌های ورزشی امید افزاست، هرچند انباشت مشکلات از گذشته بسیار است ولی باهم افزایی، آینده‌ای بهتر برای جوانان و مردم روشن و متصور است.

وی در ادامه از همکاری‌های اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستای حبیب‌آباد، بخشداری مرکزی، شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل ورزش و جوانان و شرکت توسعه و ساخت و نگهداری اماکن ورزشی کشور به منظور فراهم سازی مقدمات لازم برای احداث و آماده‌سازی استادیوم پنج‌هزارنفری قدردانی کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا افزود: امروز در تداوم طرح و برنامه‌های هفته دولت به لحاظ  افتتاح سالن ورزشی برای روستائیان عزیز به‌ویژه جوانان و نوجوانان و همچنین کلنگ زنی پروژه ورزشگاه و استادیوم پنج‌هزارنفری، روز میمون و مبارکی است،

عباسی احداث استخر سرپوشیده دولتی در بافت شهری، احداث سالن ورزشی دوهزارنفری، احداث خانه کشتی به لحاظ وجود پتانسیل و ورزشکاران افتخارآفرین کشوری، احداث پیست سوارکاری با توجه به علاقه‌مندی جوانان منطقه و وجود پتانسیل‌های مناسب، پیست اتومبیل‌رانی، تعمیر و تجهیز سالن‌های مستهلک و فرسوده ورزشی موجود در شهرستان را مهم‌ترین مطالبات مردمی شهرستان پیشوا دانست و از وزیر ورزش و جوانان خواست به لحاظ موقعیت قرارگیری استادیوم و بافت منطقه‌ای، در تکمیل فاز اول ورزشگاه، سکوهای تماشاگران نیز در همین فاز اول پیش‌بینی شود تا هرچه زودتر مورداستفاده ورزشکاران و ورزش دوستان منطقه قرار گیرد.

وی در پایان یکی از نیازهای اساسی جوانان را احداث فرهنگسرا برشمرد و بیان داشت: در جهت ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی جوانان مستعد و پرشور و علاقه‌مند به انقلاب و نظام اسلامی منطقه خلاء وجود فرهنگسرا احساس می‌شود.

بر اساس این گزارش، آئین افتتاح سالن چندمنظوره شهدای حبیب‌آباد  با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمدحسین مقیمی استاندار تهران، حسین عباسی فرماندار پیشوا، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،  گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، معاونین  فرماندار و بخشداران، شهردار پیشوا و جمعی از مدیران ادارات شهرستان پیشوا برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>