آغاز ساخت پل «آب انجیرک» در ادامه احداث مسیر کمربند جنوبی شهر پردیس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

آغاز ساخت پل «آب انجیرک» در ادامه احداث مسیر کمربند جنوبی شهر پردیس

انتشار: دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۴:۴۱ |
کد خبر: 23151 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پر۱

پردیس – ابتکارورامین: شهاب شکاری اظهار داشت: ترافیک درون شهری پردیس را باید معضل نوظهور این روزهای شهر دانست.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: مشکل مذکور ریشه در سایت های انبوه سازی مسکن در دست اجرای در فازهای مختلف شهر پردیس دارد که با تحویل تدریجی آنها روز به روز بر معضلات افزوده خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از این رو، مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس به منظور رفع گره های ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور شهری، طرح های مختلفی را در دستور کار قرار داد.

شکاری اضافه کرد: در همین راستا، پروژه مسیر کمربندی جنوبی شهر پردیس از چندی پیش مراحل اجرای خود را آغاز کرد و اکنون با پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصد ادامه دارد.

به گفته رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس، از جمله موانع پیش روی احداث پروژه مذکور، یک دهانه پل در منطقه «آب انجیرک» بود که با پیگیری های صورت گرفته، مسائل موجود رفع و کار ساخت پل آغاز شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: دو مسیر در دست اجرای این طرح پس از تکمیل مراحل اجرا از طریق پل آب انجیرک به یکدیگر متصل و بعنوان کمربند جنوبی پردیس در چرخه خدماتی قرار می گیرد.

شکاری ادامه داد: با تحقق این طرح، شهروندان ساکن در فازهای سه و چهار پردیس دیگر نیازی به حضور در مسیرهای دارای بار ترافیکی نسبتا سنگین درون شهری نداشته و می توانند از مسیر جایگزین بهتر استفاده کنند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس افزود: همچنین دسترسی شهروندان ساکن در دیگر نقاط شهر به مراکز و امکاناتی شامل مصلی، بوستان امام رضا(ع)، بوستان ولایت، پارک آموزش ترافیک، خانه کشتی، زورخانه شهدای هسته ای و … با سهولت بیشتری انجام می شود.

وی یادآورد شد: خوشبختانه مدیریت شهری پردیس تجربه ای موفق در احداث کمربندی شمالی شهر پردیس تحت عنوان بلوار شهید چمران داشته که امروز این مسیر در زمینه رفع مشکلات ترافیکی شهرمان، نقشی به سزا ایفا می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>