۱۳ پروژه شهرداری پاکدشت با حضور فرماندار افتتاح شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

۱۳ پروژه شهرداری پاکدشت با حضور فرماندار افتتاح شد

انتشار: یکشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۰:۵۹ |
کد خبر: 23130 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: فرماندار پاکدشت در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری پاکدشت  گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان عملکرد دولت تدبیر و امید به سمع  و نظر مردم است، قطعا کاستی هایی هست اما مسئولان در تلاش هستند تا رفاه بیشتری در جامعه ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار ما – تمهیدی  اظهار کرد: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان گزارش یکساله عملکرد دولت تدبیر و امید در مجموعه شهری و روستایی است، قطعا کمبود و کاستی هایی وجود دارد، آنرا نفی نمی کنیم، برخی مشکلات به دلایل مختلف حل نشده و تحقق پیدا نکرده است، اما مسئولان  و خادمین شما در شهرستان با پیگیری های مستمر در تلاش هستند تا رفاه بیشتری در جامعه و برای مردم ایجاد کنند.

برای بهبود زندگی مردم در تلاش هستیم تا از طریق قانونی و با  رایزنی این مشکلات را حل کنیم؛ یکی از سیاستهای دولت تدبیر و امید توجه بیشتر به شهرها و رستاهایی است که دورتر از کلان شهرها واقع شده اند و با تخصیص بودجه از محل ارزش افزوده، رشد و آبادانی را رقم زدند.

در یک سال و اندی گذشته مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده برای توسعه شهرستان پاکدشت و برای رشد روستاها و شهرها توسط دولت تدبیر و امید تخصیص داده شد.

در هفته گذشته بخش سی تی اسکن بیمارستان شهدای پاکدشت با حضور نماینده مجلس افتتاح شد، در نظر داریم ، این بخش با همدلی و همراهی خیرین ساخته و به بهره برداری رسید تا با تامین بودجه بخش آی سی یو را نیز ساخته  و به بهره برداری برسانیم؛ اخیرا آزمایشگاه بیمارستان زعیم به بروزترین امکانات آزمایشگاهی تجهیزو بازسازی شد.

در سطح روستاهای بخش مرکزی شهرستان ۳۱ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های عمرانی در حوزه های روشنایی معابر و جاده ها، آسفالت معابر، بوستانها و… هزینه شده است و این میزان در روستاهای بخش شریف آباد این شهرستان به ۲۰۰ میلیارد ریال رسیده است که برای خرید ماشین آلات کشاورزی و روشنایی معابر و احداث بوستان و آسفالت  و جدولگزاری استفاده شده است.

تمهیدی افزود: در حوزه شهری و پروژه های عمرانی شهر پاکدشت ۳۷۰ میلیارد ریال توسط شهرداری پاکدشت برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها هزینه شده است که این اعتبار در حوزه شهر فرون آباد به ۱۶ میلیارد ریال و در حوزه شریف آباد به ۱۳ میلیارد ریال رسیده است.

وی بیان کرد: در حوزه انرژی برق، مبلغ پروژه های آن برای تجهیز و توسعه شهری به ۴۹ میلیارد ریال رسید که این مهم در حوزه گاز به ۵۸ میلیارد ریال واین رقم  در حوزه ورزش برای توسعه وتجهیز زیرساخت ها به ۱۷ میلیارد ریال  و در حوزه جهاد کشاورزی به ۳۲ میلیارد ریال رسیده است.

وی گفت: در حوزه بنیاد مسکن اعتبار استفاده شده در پروژه ها به ۷ میلیارد ریال رسید که این میزان اعتبار در حوزه منابع طبیعی به۷۲میلیارد رسیده است که در مجموع تحول خوبی را در بخش های مختلف زندگی مردم شهرستان پدید آورده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>