لزوم تلاش برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته دفاع مقدس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

لزوم تلاش برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته دفاع مقدس

انتشار: شنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۸:۴۲ |
کد خبر: 23113 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: سرپرست فرمانداری قرچک گفت: باید همه دستگاه‌ها تلاش خود را برای بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های دفاع مقدس در شهرستان قرچک به کار بگیریم تا برنامه‌ها در شأن این هفته برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان قرچک که با حضور اعضا این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، دلاور مردی‌ها و پایمردی جوانان این مرزوبوم است.

وی افزود: جنگ تحمیلی در اوایل دهه ۶۰ که در ۳۱ شهریور ۵۹ شروع شد و هشت سال جنگ تحمیلی را همین مردم و جوانان عزیز ایران اسلامی دفاع کردند و نگذاشتند که ذره‌ای از خاک میهن ایران اسلامی به دست دشمن بیافتند و توانستند بااقتدار از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حریم آن حفظ و نگهداری کنند.

سرپرست فرمانداری قرچک تصریح کرد: امروز همه ما موظف هستیم در جهت ادامه راه شهدا، رزمندگان، امام شهدا و همه بزرگانی که در هشت سال دفاع مقدس تلاش کردند، ادامه دهیم و در این هفته دست‌به‌دست همدیگر داده و با برنامه‌ریزی دقیق و برنامه‌های خوب در سطح شهرستان قرچک، هفته دفاع مقدس باشکوهی پشت سر بگذاریم.

خطیبی تأکید کرد: باید همه دستگاه‌ها تلاش خود را برای بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های دفاع مقدس در شهرستان قرچک به کار بگیریم تا برنامه‌ها در شأن این هفته برگزار شود.

وی گفت: وظیفه همه مسؤولین این است که ارزش‌ها و ایثارگری‌هایی که باعث پیروزی در جنگ هشت‌ساله شده بود را به نسل جدید به نحو احسن انتقال دهیم.

سرپرست فرمانداری قرچک اظهار داشت: در سال ۵۹ جنگ نابرابری توسط عراق و استکبار جهانی بر علیه ایران شروع شد و بعد از ۸ سال حقانیت این نظام در مجامع بین‌المللی ثابت شد و باید همچنان حقانیت این نظام مقدس که بر پایه خون شهدا و همچنین ایثارگرهای رزمندگان شکل‌گرفته است را استحکام‌بخشیم.

*انتقال جان‌فشانی‌ها، رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس به نسل جوان

علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس جان‌فشانی‌ها، رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های جوانان و مردم عزیز ایران بود که توانستیم از تمامیت، استقلال و ارزش‌های انقلاب اسلامی در مقابل صدام و تمام مستکبران ایستادیم و دفاع کنیم.

وی افزود: امروزه نیمی از جمعیت ما سن زیر ۳۰ سال تشکیل می‌دهند که ایام دفاع مقدس را ندیده‌اند و این فرصتی است که ما و روایان دفاع مقدس بتوانیم این ایام را مرور کرده و به نسل جوان منتقل کنیم.

گفتنی است جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی امام‌جمعه، علیرضا جعفری و علیرضا رشیدیان معاونین فرماندار، سرگرد شهیری فرمانده سپاه ۱۵ خرداد، محسن خرمی شریف شهردار و اعضای ستاد با دستور کار برنامه‌ریزی به‌منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>