۶ تن فرآورده خام دامی فاسد در شهرری کشف شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

۶ تن فرآورده خام دامی فاسد در شهرری کشف شد

انتشار: شنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۸:۲۹ |
کد خبر: 23112 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: ۶ تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی برای از ۱۷ مردادماه امسال تاکنون در قالب طرح تشدید نظارت های بهداشتی در این شهرستان کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد وحید تاویلی اظهار داشت: در طی این مدت ۷۰ مورد بازدید از رستوران ها، کشتارگاه ها، واحدهای بسته بندی و عرضه، تالارها و کبابی ها توسط بازرسان اداره دامپزشکی انجام شده است.

وی عنوان کرد: در این مورد ۲ فقره پرونده مربوط به کشتار غیر مجاز و یک فقره مربوط به قطعه بندی دام تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شده است.

تاویلی افزود: شبکه دامپزشکی ری کار نظارت بر مراکز تولید وعرضه فرآورده های خام دامی را برعهده دارد و به محض مشاهده هر نوع آلودگی در این نوع محصولات آنها را معدوم خواهد کرد.

وی به ایام محرم اشاره کرد و گفت: ۲ اکیپ دامپزشکی به صورت ثابت و سیال کار بازرسی را در روز عاشورا و تاسوعا انجام می دهند که این اکیپ ها شامل یک دامپزشک و یک بازرس گوشت است.

تاویلی اضافه کرد: شهروندان در سطح شهرستان ری برای انجام مشاوره و دریافت خدمات بازرسی و ذبح دام می توانند با شماره های ۳۳۷۴۱۱۳۵ و ۳۳۷۶۵۸۹۵ تماس حاصل کنند ومشکلات و شکایات خود را مطرح کنند.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش ا یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>