توجیه کارهای غلط ، آفت جامعه است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

توجیه کارهای غلط ، آفت جامعه است

انتشار: جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۲:۱۴ |
کد خبر: 23096 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


ور۱

ورامین – ابتکارورامین: امام جمعه موقت ورامین با تاکید برصراحت لهجه و شفافیت عملکرد مسئولان گفت: برای جامعه اسلامی توجیه کارهای غلط از سوی مسئولان و درک نکردن حقایق ، آفت است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام والمسلمین حسین قدوسی که در خطبه های امروز نماز جمعه ورامین سخن می گفت ، تصریح کرد: باید واقعیت ها را برای مردم بیان کرد  واگر مسئولی از این وظیفه تخطی کند و  شفاف از عملکرد خود نگوید خطرآفرین خواهد بود.

وی با بیان اینکه توجیه کردن ،  زمینه استکبار ، سقوط و تباهی را فراهم می کند گفت: اول کسی که اعمال خود را توجیه کرد شیطان بود که تا روز قیامت مستحق لعن الهی قرار گرفت ورانده درگاه باری تعالی شد.

خطیب نماز جمعه امروز ورامین افزود: صراحت ، صداقت و گفتن حقایق ازحسنات است  و مسئولان نباید با افکار واندیشه های مردم بازی کنند و حقایق را وارونه جلوه دهند.

امام جمعه موقت ورامین در ادامه ، نزول و احتکار را به عنوان پست ترین کارها در جامعه توصیف کرد وافزود: یک عده سرمایه دار با مکیدن خون مردم بی گناه و مستضعف تلاش می کنندزالو وار زندگی شاهانه ای برای خود بسازند.

وی اضافه کرد: احتکارکردن اجناس مورد نیاز مردم برای گران تر فروختن ، بیزاری وخشم خداوند را در پی دارد .

حجت الاسلام قدوسی بر افزایش تلاش ها و جهادی عمل کردن برای حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: یک مسئول برای اداره مملکت اسلامی وتعظیم خون های شهدا خواب و قرار نباید داشته باشد و نباید اشتباهات خود را توجیه کند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید درد مردم را حس کنند و بازار آشفته امروز را سامان دهند از مسئولان دولتی خواست  به طور واقعی و در عمل به فکر معیشت مردم باشند وبه طبقات فقیر جامعه بیش از پیش توجه کنند.

خطیب نمازجمعه ورامین به فرارسیدن ایام محرم نیز اشاره کرد و ازمردم بویژه جوانان و نوجوانان خواست با اخلاص و عالمانه هیئات مذهبی را پرکنند تا عزاداری های پرشوری برپاشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>