پروژه‌ طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب دماوند نهایی شده است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

پروژه‌ طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب دماوند نهایی شده است

انتشار: جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۱:۵۹ |
کد خبر: 23095 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


دماوند۱

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه پروژه‌ طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب دماوند نهایی شده است، گفت: هیچ دولتی به‌جز دولت کنونی بودجه بسیار در اختیار روستاها قرار نداد.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری در همایش موسیقی نواها و آواهای محلی شهرستان دماوند که به مناسبت هفته فرهنگی در روستای مراء نیز با بیان اینکه هفته فرهنگی فرصتی بود تا دماوند برای نخستین بار چنین برنامه‌ای را در استان تهران برگزار کند، اظهار کرد: ارزیابی‌ها نشان‌دهنده این است که در دیگر نقاط دماوند برنامه‌های خوبی اجرا شده است.

وی گفت: با تمام مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، اما از موضوعات فرهنگی غافل نبودیم و برای ایجاد نشاط و آرامش و همدلی و هم‌افزایی برنامه‌هایی تدوین شد تا دورهمی و دیداری را با مردم داشته باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: هفته فرهنگی بعد از هفته دولت برگزار شده و دولت با همه محدودیت‌هایی که دارد، بیش از ۸۰ پروژه عمرانی را در شهرستان دماوند در دستور کار داشت.

صفری خاطرنشان کرد: پروژه‌ای که کلنگ‌زنی آن به تعویق افتاد، پروژه طرح جمع‌آوری شبکه فاضلاب بود که اکنون موضوع فاضلاب نهایی شده است؛ اجرای این پروژه برای حفظ آب و پیشگیری از کمبود آب در دماوند ضرورت است.

وی بیان کرد: پروژه‌هایی که در هفته دولت به اجرا نرسیده را سعی می‌کنیم تا به ثمر برسانیم و از فرصت‌ها استفاده کنیم و امیدوارم بتوانیم قدر همت همه مسئولان را بدانیم.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: در تاریخ دولت‌های بعد از انقلاب هیچ دولتی به‌جز دولت کنونی بودجه بسیار در اختیار روستاها قرار نداده و ما امروز هیچ روستایی نداریم که پروژه عمرانی در آن اجرا نشده باشد.

صفری اضافه کرد: این نشان می‌دهد که سیاست دولت بر پیشرفت روستاها استوار است و ما بدون اینکه مشکلات اخیر را در نظر بگیریم با همه قدرت و توان سیاست‌های خود را به اجرا می‌رسانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>