کنسرت موسیقی هنرجویی نوای خوش اجرا شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

کنسرت موسیقی هنرجویی نوای خوش اجرا شد

انتشار: جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۱:۲۶ |
کد خبر: 23093 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: همزمان با هفته فرهنگی آموزشگاه آزاد موسیقی نوای خوش با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنسرت هنرجویی را درتاریخ ١٣ شهریور در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – علیرضا فرزان سرپرست اداره گفت: این هفته که با هدف معرفی داشته های فرهنگی ، بازنگری اقدامات و تقویت برنامه های هدفمند و اثرگذار و  همچنین ارتقای سطح هنری هنرجویان موسیقی، معرفی و آشنایی مردم با کلاس‌ها و فعالیت‌های آموزشگاه آزاد موسیقی و نیز افزایش انگیزه هنرجویان موسیقی برای کار گروهی را از اهداف مهم اجرای کنسرت هنرجویی موسیقی «نوای خوش» ذکر کرد و افزود: در این کنسرت تک ‌نوازی و هم‌نوازی سازهای  گیتار، ویلن و کمانچه – دف و تنبک  – تار و سه تار- بلز- نی – فلود- کیبورد به اجرا در آمد.

این برنامه با استقبال بی نظیر علاقمندان و خانواده‌های فیروزکوهی مواجه شد که در آن هنرجویان کودک و نوجوان هنرجو به هنرنمایی پرداختند.

شایان ذکر است آموزشگاه آزاد موسیقی نوای خوش دارای مجوز رسمی در شهرستان می باشد که با مدیریت مهدی بی غم مشغول به فعالیت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>