کشف ۸۹ کیلو هروئین و مرفین در عملیات مشترک پلیس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

کشف ۸۹ کیلو هروئین و مرفین در عملیات مشترک پلیس

انتشار: جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۳۰:۵۰ |
کد خبر: 23091 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی محل دپو مواد مخدر در شهرستان دماوند و کشف ۸۹ کیلو هروئین و مرفین در عملیات مشترک پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار سید جعفر حسینی در گفتگویی از کشف ۸۹ کیلو هروئین و مرفین در یک عملیات مشترک پلیس البرز و شرق تهران خبر داد و اظهار کرد: در راستای اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز برروی قاچاقچیان مواد مخدر در استان‌های البرز و تهران محل دپو مواد مخدر در شهرستان دماوند شناسایی شد.

وی در ادامه افزود: مأموران این پلیس با هماهنگی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه شرق استان تهران به مکان مذکور اعزام و طی یک عملیات مشترک موفق به دستگیری ۳ نفر قاچاقچی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی البرز خاطرنشان کرد: در بازرسی از محل اختفاء مواد مخدر، مقدار ۷۵ کیلوگرم هروئین و ۱۴ کیلوگرم مرفین کشف شد و یک دستگاه خودرو سواری از قاچاقچیان توقیف شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>