برگزاری کارگاه آموزشی شعر خوانی و سبک اشعار کودکان | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری کارگاه آموزشی شعر خوانی و سبک اشعار کودکان

انتشار: پنج شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۵:۳۲ |
کد خبر: 23075 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: همزمان با هفته فرهنگی در شهرستان فیروزکوه کارگاه آموزشی شعر خوانی و سبک اشعار کودکان توسط افشین اعلاء برای علاقمندان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – کارگاه آموزشی شعر خوانی و سبک اشعار کودکان همزمان با هفته فرهنگی در شهرستان فیروزکوه و با همکاری فرمانداری، امور کتابخانه ها در شهرستان فیروزکوه و با حضور استاد افشین اعلاء برگزار شد.

در این کارگاه در خصوص اصول و قواعد شعر و شاعری و عناصر سازنده شعر آموزش داده شد و در ادامه شاعران علاقمندان هر یک اشعار خود را خوانده و افشین اعلاء به نقد و بررسی اشعار خوانده شده پرداخت؛ هم چنین داستان‌ها و قصه‌های نوشته شده از سوی علاقه‌مندان این حوزه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

علیرضا فرزان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، در حاشیه برگزاری این کارگاه، هدف از برگزاری این کارگاه را آموزش شعر و هم چنین تبادل اندیشه بین شاعران جوان و توسعه و ارتقاء سطح ادبی آنان دانست و اظهار داشت: برگزاری این کارگاه‌ ها می‌ تواند باعث تشویق و ترغیب نسل جوان برای روی آوردن به سمت شعر و شاعری و توانمند کردن هر چه بیشتر شاعران در زمینه‌ ها و قالب‌ های مختلف شعری شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>