جمع‌آوری ۵۱ میلیون تومان کمک در جشن عاطفه‌های سال گذشته | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

جمع‌آوری ۵۱ میلیون تومان کمک در جشن عاطفه‌های سال گذشته

انتشار: پنج شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۴:۵۸ |
کد خبر: 23073 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند از برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس و جمع‌آوری ۵۱ میلیون تومان کمک در جشن عاطفه‌های سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی شعبانی در گفتگویی اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها با هدف و رویکرد متفاوت نسبت به سنوات گذشته برگزار خواهد شد و امسال نیز سه پایگاه در مناطق دماوند، گیلاوند و آبسرد از آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی شهروندان است.

وی اضافه کرد: مراسم محوری جشن عاطفه‌ها نیز روز ۱۶ شهریورماه در محل مصلی دماوند و ۱۱ مهرماه در تمام مدارس شهرستان دماوند برگزار می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند با بیان اینکه مردم این شهرستان همچون سنوات گذشته در این اقدام ماندگار حضور چشمگیر خواهند داشت، گفت: سال گذشته ۵۱۱ میلیون و ۸۴۵ هزار ریال در جشن عاطفه‌ها به صورت نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری شد.

وی تصریح کرد: مبالغ جمع‌آوری‌ شده هر سال قبل از شروع سال تحصیلی در بین دانش آموزان و دانشجویان نیازمند توزیع می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند با بیان اینکه در جمع‌آوری کمک‌ها در جشن عاطفه‌ها از روش‌ها و ابزارهای الکترونیک هم استفاده می‌شود، گفت: مردم شهرستان دماوند می‌توانند با تلفن گویای ۷۳۵۵ تماس حاصل کرده و در این امر خدا پسندانه شرکت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>