بررسی و رسیدگی به وضعیت آسیب های اجتماعی شهر بومهن با حضور بخشدار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بررسی و رسیدگی به وضعیت آسیب های اجتماعی شهر بومهن با حضور بخشدار

انتشار: پنج شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۵۴:۴۴ |
کد خبر: 23072 |
بازدید: 16 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: طی بازدیدی و با حضور رضا خدادادی بخشدار بومهن، وضعیت آسیب های اجتماعی شایع در سطح شهر بومهن و راهکار های رفع این آسیب ها بررسی شد.

به گزارش خبرنگار ما – این بازدید با حضور میر طاهری عضو شورای شهر بومهن، آسیایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و نمایندگانی از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهزیستی، فرماندهی انتظامی و معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری بومهن از سطح این شهر و محل های احتمالی تجمع معتادان متجاهر و متکدیان انجام گرفت.

بررسی وضعیت معتادان و متکدیان متجاهر به منظور شناسایی، جمع آوری و ساماندهی این افراد، حمایت از خانواده معتادان و متکدیان، پیشگیری از آسیب های ناشی از تردد این افراد از حاشیه و عرض معابر اصلی شهر، پیشگیری از شیوع بیماری ها و بهبود وضعیت بصری شهر از جمله دلایل این بازدید بود.

پر۱

مسئولان حاضر سپس از یک مرکز بهبودی اقامتی در شهر بومهن بازدید کرده و راهکارهای همکاری و تعامل مدیریت شهری و این مجموعه را برای درمان معتادان و حمایت های بعد از آن بررسی کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>