اولین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های ایدز، هپاتیت و اعتیاد در شهرستان دماوند برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اولین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های ایدز، هپاتیت و اعتیاد در شهرستان دماوند برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۶:۲۲ |
کد خبر: 23053 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: اولین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های ایدز، هپاتیت و اعتیاد در شهرستان دماوند همزمان با هفته فرهنگی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: با توجه به قرار گرفتن در هفته فرهنگی، همه دستگاه ها در این موضوع ورود پیدا کرده و با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در شهرستان به فعالیت پرداخته اند.

شاهرخ جهانشاهی اظهار کرد: عمده مسائل و مشکلات بوجود آمده در جامعه به موضوع عدم فرهنگ بر می گردد و در کشور ما مسائل فرهنگی اولویت بیشتری دارد و از این طریق می توان تاثیر بیشتری گذاشت.

وی افزود: در جامعه کنونی مصرف به مواد مخدر روز به روز در حال گسترش است که علت آن می تواند عدم توجه خانواده ها و دستگاه های آموزشی به قشر نوجوان و جوان جامعه دانست.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان دماوند بیان کرد: یکی از دیگر مسائل و مشکلات موجود در جامعه، اخلاق مداری است که ضعیف است، سالمندان و کسانی که به سن بازنشستگی رسیده اند، جز ذخایر کشور محسوب شده و باید آن ها را تکریم کنیم.

وی اضافه کرد: مهم ترین بحثی که در جامعه کنونی اتفاق افتاده، کارآفرینی به خصوص در بانوان است، با توجه به نرخ رشد بیکاری، آسیب های اجتماعی در حال افزایش است و اشتغال زایی و کارآفرینی می تواند به کاهش آسیب ها در جامعه کمک کند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: برخی افراد سودجو که به دنبال افزایش منافع خود هستند، آرایشگاه ها را به عنوان هدف خود قرار می دهند.

جهانشاهی تاکید کرد: عدم مشاوره های قبل از ازدواج و احساسی تصمیم گرفتن زوج های جوان پیش از ازدواج باعث افزایش آمار طلاق می شود.

وی در ادامه داد: بسیاری از مواد آرایشی قاچاق بوده و استاندارد نیست که باعث بروز خطرات عدیده ای برای بانوان می شود، از این رو آرایشگران باید دقت کافی در تهیه مواد آرایشی و بهداشتی را داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>