افتتاح و کلنگ زنی ۲ پروژه ورزشی در شهر پردیس طی هفته دولت | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

افتتاح و کلنگ زنی ۲ پروژه ورزشی در شهر پردیس طی هفته دولت

انتشار: چهارشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۵۶:۱۰ |
کد خبر: 23052 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: سیدعلی موسوی جوردی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه های شورای اسلامی شهر پردیس از همان بدو تشکیل، توسعه ورزش در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری بود.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: در همین راستا تلاشی دوچندان، عظمی جمعی و برنامه ریزی های مدون در راستای توسعه ورزش آغاز شد که برآیند آن طی هفته دولت با افتتاح زمین فوتبال استاندارد سوم خرداد در فاز دو و همچنین کلنگ زنی مجموعه چند منظوره ورزشی در فاز سه جلوه گر شد.

فوتبال راهی برای فرهنگ سازی در میان قشر جوان جامعه

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت فوتبال شهرستان، از فوتبال بعنوان راهی مناسب برای جذب جوانان در وهله نخست و فرهنگ سازی در میان این قشر یاد کرد و گفت: مسابقات جام جهانی روسیه و حضور موفق تیم ملی فوتبال کشورمان در این آوردگاه جهانی نشان داد که این رشته ورزشی مهیج و پرطرفدار تا چه حد بسیاری می تواند در میان همه اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان تاثیرگذار باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از این رو، مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس با درکی صحیح از این جایگاه مهم ورزش فوتبال، نسبت به اجرای برنامه های مختلف از جمله راه اندازی لیگ های داخلی فوتبال و فوتسال در مناسبت های مختلف مذهبی و ملی، آماده سازی تیم های فوتبال و فوتسال برای شرکت در مسابقات برون شهری، راه اندازی آکادمی فوتبال برای استعدادیابی، راه اندازی دوره های آموزشی مختلف در اماکن موجود ورزشی، ایجاد تشکیلات منسجم اداری برای هیئت فوتبال، رایزنی با نهادهای بالادستی برای جذب تجهیزات و امکانات لازم و … اقدام کرد.

موسوی جوردی اضافه کرد: اما مهمترین اقدام صورت گرفته در این زمینه، کمک به احداث و راه اندازی زمین فوتبال استاندارد و مجهز در فاز دو و جنب بلوار شهید چمران با نام سوم خرداد بود تا این شهر دارای نخستین زمین فوتبال استاندارد شود که این طرح طی هفته دولت با حضور استاندار محترم تهران به بهره برداری رسید.

توسعه ورزش؛ کاهش معضلات اجتماعی

وی در ادامه از احداث مجموعه ورزشی چند منظوره در شهر پردیس خبر داد و گفت: علاوه بر این، در ایام هفته دولت، پروژه مجموعه ورزشی جدید در پردیس ضمن برپایی آیین کلنگ زنی، مراحل احداث خود را آغاز کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس اضافه کرد: این سالن چند منظوره جدید ورزشی با ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ صندلی و قابل ارتقا به سه هزار صندلی احداث می شود و شهرداری پردیس برای اجرای آن اعتبار ابتدایی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال اختصاص داد.

این مقام مسئول افزود: محل احداث مجموعه ورزشی جدید به مساحت یک هزار مترمربع در جنب بلوار شهید چمران شهر پردیس قرار دارد.

موسوی جوردی در پایان از حمایت شهروندان، پشتیبانی همه نهادها و سازمان های شهری، شهرستان، استان و کشور، پیگیری های مستمر اعضای شورای اسلامی پردیس و تلاش کارکنان شهرداری پردیس در راستای پیشرفت و گشایش پروژه های عمرانی و خدماتی تقدیر و تشکر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>