تبیین اهداف برگزاری هفته فرهنگی توسط معاون فرماندار پردیس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

تبیین اهداف برگزاری هفته فرهنگی توسط معاون فرماندار پردیس

انتشار: دوشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۰:۰۵ |
کد خبر: 23019 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


پر۱

پردیس – ابتکارورامین: جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان به ریاست صادق بنیادی معاون فرماندار پردیس و به منظور تبیین اهداف و دستورالعمل های برگزاری هفته فرهنگی و برنامه ریزی برای آن با حضور روسا و نمایندگانی از ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – معاون فرماندار پردیس در این جلسه تاثیر همدلی و همکاری مردم و مسئولان در پیشبرد اهداف و رفع مشکلات را بسیار زیاد دانست و گفت ملت بزرگ ایران با پایبندی به آرمان‌های اسلام و انقلاب تاب تحمل را از آمریکا و دیگر مستکبران و زیاده‌خواهان گرفته است و اکنون وظیفه مسئولان و مدیران است که با کار و تلاش بیشتر، وحدت و همدلی را در میهن اسلامی حفظ کرده و از بروز یاس و ناامیدی در جامعه جلوگیری کنند.

بنیادی در ادامه به تشریح دستورالعمل برگزاری شیوه نامه اجرایی هفته فرهنگی پرداخت و گفت: نمایش ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان در زمینه های مختلف به ویژه مباحث فرهنگی، ایجاد یک هفته پر بار و با نشاط برای ساکنان و آشناسازی شهروندان با اقوام و فرهنگهای مختلف اسکان یافته در شهرستان از جمله اهداف برگزاری این هفته است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش مشارکت مردم، تقویت نهادهای مدنی و بهبود وضعیت اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شهرستان منجر شود.

در ادامه افراد حاضر به بیان پیشنهادات خود برای برگزاری پربار این هفته پرداختند و مقرر شد هفته فرهنگی شهرستان پردیس از ۲۶ آبان تا ۲ آذر برگزار و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر اجرایی برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم را در این مورد انجام دهد.

ارائه برنامه های پیشنهادی ادارات برای این هفته و بهره‌مندی از ظرفیت و حمایت های سازمان‌های مردم نهاد، مشاهیر، نخبگان، هنرمندان و ورزشکاران برای اجرای برنامه‌ها در این هفته از مصوبات جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>