بازدید استاندار تهران از واحدهای تولیدی و صنعتی در دماوند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بازدید استاندار تهران از واحدهای تولیدی و صنعتی در دماوند

انتشار: دوشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۳۹:۱۱ |
کد خبر: 23016 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: استاندار تهران در راستای دوازدهمین سفر اقتصادی خود از واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان دماوند بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – استاندار تهران در راستای دوازدهمین سفر اقتصادی خود صبح امروز با استقبال جمعی از مسوولان وارد شهرستان دماوند شد.

مقیمی در بد ورود در بخش رودهن از توابع شهرستان دماوند حضور یافت و از خط تولید و بخش‌های مختلف کارخانه شیر هموطن در مسیر محور تهران _ فیروزکوه بازدید کرد.

مسؤولان استان تهران پس از صرف صبحانه کاری، سردخانه نیمه‌تکمیل دومنظوره ۱۵ هزار تنی و کارخانه بسته‌بندی میوه شرکت شکوه سبز دماوند را مورد بازدید قرار دادند.

مدیرعامل شرکت شکوه سبز دماوند از مسؤولان برای بهره‌برداری این کارخانه درخواست مساعت کرد و استاندار تهران در حاشیه این بازدید اعلام کرد که در صورت تکمیل مقدمات این کارخانه‌، برق آن تامین خواهد شد.

شرکت شکوه سبز دماوند در پنج فاز سردخانه، کارخانه‌ بسته‌بندی، عرضه مستقیم کالا و ارائه خدمات جاده‌ای، نیروگاه برق و کنسانتره آب میوه و در نهایت پایانه صادرات شرق استان تهران تعریف شده است که بنا بر مدیرعامل این شرکت بخشی‌هایی از آن در صورت حمایت طی یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار تهران در راستای ادامه برنامه‌های خود از شهرک صنعتی شماره دو واقع در منطقه وادان شهرستان دماوند نیز بازدید کردند؛ این شهرک به دلایل متعددی هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>