برگزاری مسابقات جشنواره فرهنگی – ورزشی بخش مرکزی | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری مسابقات جشنواره فرهنگی – ورزشی بخش مرکزی

انتشار: یکشنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۷:۳۶ |
کد خبر: 22999 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: مسابقات فوتسال و والیبال انتخابی جشنواره فرهنگی – ورزشی بخش مرکزی در شهرستان فیروزکوه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما – مسابقات فوتسال انتخابی روستایی جشنواره فرهنگی – ورزشی بخش مرکزی برگزار گردید؛ حسن نام آور، ریاست هیأت فوتبال شهرستان فیروزکوه، در این خصوص گفت: مسابقات فوتسال انتخابی روستایی جشنواره فرهنگی – ورزشی بخش مرکزی با حضور ۱۳ تیم از روستاهای طرود، امیریه، لاسم چشمه، هرانده، مهن، جلیزجند، مزداران، کتالان، حصاربن، فرح آباد، نام آور، طارس، سیمین دشت به مدت ۳  روز در تاریخ های ۷ و ۸ و ۹ شهریور ماه در سالن ورزشی شهداء با رقابت تنگاتنگ برگزار گردید.

وی افزود: در این دوره مسابقات تیم های طارس و لاسم چشمه به فینال راه پیدا نمودند و در نتیجه تیم طارس توانست ۴ بر صفر لاسم چشمه را شکست و  قهرمان  این مسابقات گردد.

شایان ذکر است که در پایان این مسابقات با حضور کاظم شادمهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، زمان ایلکا، ریاست شورای اسلامی شهر،  رؤسای هیأت های بومی و محلی و فوتبال و کارشناسان اداره ورزش و جوانان مراسم اهداء جوایز صورت گرفت.

هم چنین امیر علی اکبر خانی، ریاست هیأت والیبال شهرستان فیروزکوه، از برگزاری مسابقات والیبال انتخابی روستایی جشنواره فرهنگی – ورزشی بخش مرکزی خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۷ تیم از روستاهای کتالان، هرانده، سیمین دشت، امیریه، انزها، بادرود و مزداران به مدت ۳ روز در تاریخ های ۷ و ۸ و ۹ شهریور ماه در سالن ورزشی ولیعصر برگزار گردید؛ تیم های هرانده و امیریه در این مسابقات به فینال راه پیدا کردند و در نتیجه تیم هرانده توانست ۲ بر یک امیریه را شکست و  قهرمان  این مسابقات گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>