مردم داری ، از اصول مهم در ولایتمداری است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

مردم داری ، از اصول مهم در ولایتمداری است

انتشار: یکشنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۳۶:۲۵ |
کد خبر: 22995 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: شهردار باقرشهر با همراهی معاونین خود ، در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بخش کهریزک حضور و عید سعید غدیر خم را به ایشان تبریک گفت .

به گزارش خبرنگار ما – حضرت آیت الله سید احمد موسوی نیز با تقدیر از توجه مدیران شهری به این عید مهم ، واقعه غدیر خم را بزرگترین و بهترین بهانه برای نامگذاری این روز به روز عید دانست و گفت : غدیر خم ، شاخصه مهم ولایت محسوب می شود و تقارن دهه ولایت و امامت با هفته دولت ، فرصت مغتنمی است تا در قرابت سفارش و توصیه های دینی و اصول ولایتمداری با فریضه خدمت به مردم بیشتر اندیشه کنیم .

شهردار باقرشهر با همراهی معاونین خود ، در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بخش کهریزک حضور و عید سعید غدیر خم را به ایشان تبریک گفت . حضرت آیت الله سید احمد موسوی نیز با تقدیر از توجه مدیران شهری به این عید مهم ، واقعه غدیر خم را بزرگترین و بهترین بهانه برای نامگذاری این روز به روز عید دانست و گفت : غدیر خم ، شاخصه مهم ولایت محسوب می شود و تقارن دهه ولایت و امامت با هفته دولت ، فرصت مغتنمی است تا در قرابت سفارش و توصیه های دینی و اصول ولایتمداری با فریضه خدمت به مردم بیشتر اندیشه کنیم .

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر نیز با تأکید بر اصل تکریم ارباب رجوع ، عدالت اداری را سیره حکومتی حضرت علی (ع) دانست و گفت : در توصیه های حضرت علی (ع) ، در کتاب نهج البلاغه تأکید بر اصل مردمداری ولایتمداری را با مردم از جمله نکاتی است که بسیار بر آن صفحه گذاشته شده است و انشاالله همه خادمان مردم و خود ما این وصایا را نصب العین قرار دهیم و بتوانیم بصورت عملی در اصل ولایتمداری خود ، انجام وظیفه کنیم .

گفتنی است همزمان با عید سعید غدیر خم ، اعضای شورای اسلامی و دیگر مدیران شهری باقرشهر نیز در دفتر حضرت آیت الله العظمی موسوی حضور و این عید سعید را به ایشان تبریک گفتند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>