برگزاری دوره آموزشی برق، انژکتور و نقشه خوانی خودرو در دماوند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

برگزاری دوره آموزشی برق، انژکتور و نقشه خوانی خودرو در دماوند

انتشار: شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۲۰:۱۱ |
کد خبر: 22981 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: دبیر اتحادیه آژانس‌ها، تعمیرکاران و لوازم یدکی خودرو شهرستان دماوند از برگزاری دوره آموزشی برق، انژکتور و نقشه‌خوانی خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حامد ملااکبری اظهار کرد: این دوره آموزشی با همکاری واحد آموزش و رفاه اتحادیه آژانس، تعمیرکاران و لوازم یدکی شهرستان دماوند به همراه مرکز فنی و حرفه‌ای برگزار گردید که در این دوره آموزشی تعداد ۱۰ نفر از اعضای اتحادیه با تدریس استاد «جعفر فلاحی» آموزش‌های لازم را فراگرفتند.

وی در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد در طول سال جاری گفت: این دوره‌ها که با هدف مهارت افزایی و توان‌افزایی به همراه آموزش مهارت‌های فنی و علمی روز دنیا در بحث تعمیرات خودرو تدارک دیده شده است که با همکاری واحد کارآفرینی فنی و حرفه‌ای شهرستان دماوند برگزار می‌شود و از این پس دوره‌هایی برای اعضای اتحادیه با ارائه مدرک معتبر فنی خواهیم داشت.

دبیر اتحادیه آژانس‌ها، تعمیرکاران و لوازم یدکی خودرو شهرستان دماوند بیان کرد: دوره‌های تخصصی تعمیرات ICU(کامپیوتر خودرو)، تعمیر BSI,BM34، آی.سی.یو ایربگ و ABS با تدریس استاد «علی معصومی» در دوازدهم و سیزدهم شهریورماه سال جاری به‌صورت عملی برگزار می‌شود.

ملااکبری گفت: افراد متقاضی شرکت کننده در این دوره‌ها می‌توانند به آدرس صنف اتحادیه آژانس، تعمیرکاران و لوازم یدکی شهرستان دماوند به آدرس گیلاوند، کوچه زنبق ۲، پاساژ حافظ، طبقه اول مراجعه فرمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>