باید با رسیدگی شایسته به امور مربوط به شهدا و یادمان‌های آنان فضای جامعه را معطر کنیم | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

باید با رسیدگی شایسته به امور مربوط به شهدا و یادمان‌های آنان فضای جامعه را معطر کنیم

انتشار: شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۹:۳۳ |
کد خبر: 22978 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد در جلسه برنامه ریزی و عقد قرارداد احداث مقبره شهدای گمنام شهر فرون آباد با سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: باید با رسیدگی شایسته به امور مربوط به شهدا و یادمان‌های آنان فضای جامعه را معطر کنیم.

به گزارش خبرنگار ما – جلسه برنامه ریزی و پیگیری احداث مقبره شهدای گمنام شهر فرون آباد با حضور سرهنگ عبدالله اصغری رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران و هیئت همراه، مهندس کوروش میرزایی شهردار، ابراهیم سیری رئیس، جلیل سیری نایب رئیس، سیداصغر میرقاسمی عضو هیئت رئیسه و کوروش سیری عضو شورای اسلامی شهر فرون آباد در محل دفتر شهردار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد در این جلسه مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه بیان داشت: در خصوص احداث فضای مقبره شهدای گمنام نهایت تعامل و همکاری را خواهیم داشت، زیرا که هر چه ما اکنون داریم به برکت خون شهداست و با اینکار می توانیم فضای شهر را عطرآگین به فضای شهدا نماییم.

وی اضافه کرد: در جهت خدمت رسانی صحیح به مردم حرکتهای خوبی را در سطح شهر شروع شده  و ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه با تدابیر در نظر گرفته شده و با همکاری و همراهی مجموعه شورای اسلامی شهر پیگیر ساخت المان شهدای گمنام شهر هستیم و تمام تلاش خود را در جهت ساخت مقبره شهدا بکار خواهیم گرفت، عنوان کرد: آنچه که اکنون در سطح شهر مشاهده می شود در سایه همدلی، وفاق و وحدتی است که بین مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری وجود دارد.

سرهنگ اصغری رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران نیز با تقدیر از شهردار فرون آباد و مجموعه مدیریت شهری در خصوص فعالیت های انجام شده شهرداری، در خصوص آمادگی ساخت یادمان شهدای گمنام اظهار داشت: ارزش یک قدم حرکت در راستای گسترش فرهنگ شهادت و پاسداشت خون شهیدان بیش از صدها فعالیت دیگر است و هر چه بیشتر به مردم خدمت بشود رضایت مندی شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است کار احداث مقبره شهدای گمنام شهر فرون آباد با مشارکت سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران طی روزهای آتی آغاز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>