نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی در ورامین برپا می شود | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی در ورامین برپا می شود

انتشار: جمعه, ۹ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۹:۳۱ |
کد خبر: 22964 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین- ابتکارورامین: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین از برپایی نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی در این شهرستان به مدت ۵ روز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سرگرد سعید تاجیک بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران بیان داشت: از آنجا که میل انسان به سوی زیبایی و کمال روز به روز  افزون میشود و با پیشرفت جوامع، نیاز انسان ها به نوآوری بیش از پیش، مد و مدگرایی یکی از دغدغه های جامعه است، که از این منظر آسیب های اجتماعی و فرهنگی زیادی را به آداب و رسوم و ادیان مختلف وارد کرده، این چنین است، که راهی فراروی ستیز با قومیت ها است.

وی افزود: گرچه همین امر می تواند، معرف فرهنگ جوامع بشری باشد، لیکن نقطه عطفی از پیشرفت و یا عقب ماندگی نیز محسوب می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین در ادامه بیان داشت: وقتی فرهنگ کشوری در اشاعه فرهنگ ها مورد هجمه قرار می گیرد، بی شک اولین تیر به سوی پوشش شلیک می شود، تا آنجا که زن مسلمان ایرانی با همه اصالت فرهنگ و دین امروز مورد قلع و قمع پوشش قرار گرفته و چهره کریه و تناقض آن در شهر های بزرگ به وضوح دیده می شود.

تاجیک گفت: از این رو بسیج جامعه زنان که همواره پیشرو در عرصه های مختلف جهادی بوده، اینک دست به اقدامی قابل تقدیر زده و با ایجاد انگیزه و رقابت، نمایشگاه مد و لباس را برپا کرده است.

وی افزود: این نمایشگاه باهمت سپاه ناحیه ورامین و تعامل ادارات این شهرستان به ویژه اتاق اصناف و بسیج اصناف، فرمانداری و شهرداری و سایر ارگان های مربوطه در شهر ورامین بر پا می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین افزود: نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی که متولی آن بسیج جامعه زنان شهرستان ورامین است، از تاریخ ۱۰ شهریور تا ۱۵ شهریور ماه در خیابان شهدا برپا است، که بازدید از این نمایشگاه برای همه ی علاقه مندان به مد و لباس و پوشش آزاد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>