پست برق ۲۰ کیلو ولت شهرک صنعتی عباس آباد با حضور استاندار تهران افتتاح شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

پست برق ۲۰ کیلو ولت شهرک صنعتی عباس آباد با حضور استاندار تهران افتتاح شد

انتشار: سه شنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۲۳:۲۶ |
کد خبر: 22900 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: مراسم افتتاح پست برق ۲۰ کیلو ولت شهرک صنعتی عباس آباد با حضور مقیمی استاندار تهران و مسئولان شهرستان پاکدشت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما – مدیرعامل توزیع نیروی برق تهران در آئین بهره برداری از این پست برق گفت: شهرک صنعتی عباس آباد یکی از مهمترین مناطق صنعتی استان تهران است که صاحبان صنایع مستقر در آن با مشکل کاهش ولتاژ مواجه بودند و تأمین برق مورد نیاز این صنایع در دستور کار شرکت برق استان قرار داشت.

وی گفت: به منظور رفع این مشکل و از سال ۹۶ احداث شبکه ۲۰ کیلوولت زمینی به طول یک هزار و ۸۵۰ متر آغاز و با توان و تخصص نیروهای داخلی، این مهم ظرف مدت یکسال به اتمام رسید.

وی افزود: همزمان با پست زمینی، عملیات احداث پست ۲۰ کیلوولت هوایی به طول ۳ هزار و ۸۵۰ متر نیز آغاز شد که این طرح نیز هم اکنون آماده بهره برداری است.

وی هزینه اجرای این پروژه را ۱۶ میلیارد ریال اعلام کرد.

عباس آباد یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی استان تهران به شمار می رود و در محدوده شهرستان پاکدشت قرار دارد.

شهرک صنعتی عباس آباد در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰ هکتار احداث و دو هزار و ۱۰۰ قرارداد احداث کارخانه در آن منعقد شده که از این تعداد برای یک هزار و ۶۸۵ پروانه بهره برداری صادر شده است.

از مجموع پروانه های بهره برداری ۴۶۴ واحد به طور کامل تعطیل است، ۱۸۰ واحد با ظرفیت کامل و ۸۰۰ واحد با ظرفیت ۱۰ تا ۴۰ درصدی کار می کنند و ۲۰۰ واحد نیز به شکل انبار فعالیت دارند.

در حال حاضر ۲۳ هزار و ۷۰۰ کارگر بیمه شده و چهار هزار و ۵۰۰ کارگر غیربیمه ای در شهرک صنعتی عباس آباد مشغول به کار هستند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>