طرح ساماندهی محل فروش دام زنده در کهریزک اجرا شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

طرح ساماندهی محل فروش دام زنده در کهریزک اجرا شد

انتشار: سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۹:۳۴ |
کد خبر: 22797 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: به مناسبت فرا رسیدن عید قربان، طرح ساماندهی محل فروش دام زنده از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ما – وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به واقع شدن شهر کهریزک درمجاورت دامداری ها و همچنین همجواری کهریزک با مراکز خیریه کهریزک، سرای احسان و سایر مراکز خیریه نگهداری از افراد کم توان، هرسال تعداد بسیاری ازخیرین و شهروندان جهت خرید دام جهت قربانی کردن  یا اهدای آن به مراکز خیریه  از شهر تهران و سایر نقاط شهرستان ری برای خرید گوسفند به این شهر مراجعه می کنند به همین منظور در راستای جلوگیری از پراکندگی عرضه کنندگان دام و کاهش آلایندگی های محیطی ۵ نقطه شاخص شهر کهریزک در محور جاده قدیم تهران قم، جهت عرضه دام زنده محصور و ساماندهی شده است.

وی افزود: با اجرای طرح ساماندهی محل فروش دام، فعالیت دام فروشان با نظارت مناسب تری از سوی واحدهای متولی و دامپزشکی صورت می گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک اظهار داشت: نقاط مورد نظر از سوی شهرداری محصور و امکانات و تجهیزات خدماتی مورد نیاز برای عرضه دام به خریداران فراهم شده است و نیروهای خدمات شهری شهرداری کهریزک نیز در ۵ نقطه مورد نظر به طور آماده باش حضور دارند تا به منظور جلوگیری از آلایندگی های محیطی و انتشار بوی نامطبوع و اجتماع جانوران و حشرات موذی، اقدامات لازم جهت نظافت محیط را انجام دهند.

فروغی در پایان خاطرنشان کرد: مراکز فروش دام زنده از امروز فعالیت خود را آغاز کرده اند و این نقاط با نصب پلاکارد معرفی شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>