برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا در دهه ولایت اعلام شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا در دهه ولایت اعلام شد

انتشار: سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۹:۱۸ |
کد خبر: 22796 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: برنامه های فرهنگی و هنری انجمنها و کانونهای فرهنگی و هنری مساجد در دهه ولایت اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ما – برنامه های پیش بینی شده توسط کانونهای فرهنگی و هنری مساجد و انجمنهای فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا جدول بندی و به عموم اعلام شد.

گفتنی است این مراکز فرهنگی و هنری به مناسبت دهه ولایت برنامه های مختلفی را در مناطق مختلف شهرستان پیشوا برای عموم مردم تدارک دیده اند.

دبیر کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان پیشوا گفت: همه ساله شاهد فعالیتهای فرهنگی و هنری کانونهای فرهنگی و هنری مساجد در دهه ولایت هستیم که با استقبال زیاد مردم مواجه است همچنین بزرگی اضافه کرد امسال با برنامه ریزیهای صورت گرفته فعالیتهای متفاوتی را در کانونهای فرهنگی و هنری خواهیم داشت که اهم آن جشن به مناسبت این دهه در اکثر مساجد، اجرای سرود و نمایش، دعوت از سخنرانان و استید اهل فن، مولودی خوانی، برگزاری دعای پر فیض عرفه، مسابقات فرهنگی و هنری، محفل انس با قرآن و دعوت از قاریان مطرح کشور، تقدیر از حجاج، اردوهای تفریحی و زیارتی، پذیرائی و … می باشد.

همچنین در چهار شب در چهار بوستان شهرستان نمایش خیابانی طنز و موسیقی نیز به همین مناسبت اجرا خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>