تاکسی اینترنتی در گرمسار راه‌اندازی می‌شود | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

تاکسی اینترنتی در گرمسار راه‌اندازی می‌شود

انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۸:۵۰ |
کد خبر: 22696 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار- ابتکارورامین: رئیس شورای شهر گرمسار از راه‌اندازی تاکسی اینترنتی در این شهر خبر داد و گفت: زیر ساخت‌های اجرای این طرح به زودی مهیا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام‌ حسن همتی در نشست خبری شامگاه چهارشنبه خود با اصحاب رسانه که با مراسم تجلیل از خبرنگاران گرمساری همراه شد ضمن بیان اینکه مشکلات خطوط تاکسیرانی یکی از مهم‌ترین معضلاتی است که همواره از سوی مردم این شهرستان مطرح می‌شود، تاکید کرد: با پیشنهاد یک سرمایه‌گذار بخش خصوصی به‌زودی در گرمسار تاکسی اینترنتی راه‌اندازی می‌شود که یک سامانه ارتباطی برای این طرح تمام روستاهای تابع گرمسار را پوشش می‌دهد.

ضرورت توسعه شهری

رئیس شورای شهر گرمسار بابیان اینکه رفع مشکلات شهری و ایجاد توسعه پایدار در سطح شهر دو رویکرد اصلی شهرداری و شورای شهر است، اعلام کرد: شورای شهر به محلی برای طرح، برنامه، نظارت بر واحدهای مختلف شهرداری تبدیل‌شده است.

همتی با اشاره به فعالیت ۵۰ گروه مشاور در شورای شهر گرمسار، گفت: مهم‌ترین گروه‌های مشاور در شورای شهر در حوزه جوانان، بانوان، مهندسان، هنرمندان و نخبگان هستند.

وی با اشاره به اینکه جایگاه شورای شهر بر مبنای قانون اساسی به‌گونه‌ای تعیین‌شده که تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظف هستند به پیگیری‌های اعضای شورا در هر بخشی از فعالیت خود پاسخگو باشند، افزود: شورای شهر حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند.

پیگیری مطالبات مردم اولویت شورای شهر

رئیس شورای شهر گرمسار گفت: جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی می‌تواند تحول عظیمی را در حوزه توسعه شهری ایجاد کند و این مسئله به‌عنوان یک سیاست جدی در شورای شهر پیگیری می‌شود.

همتی بابیان اینکه شهردار یک شخص دولتی نیست، تأکید کرد: شهردار در مقام حقوقی خود نماینده و منتخب شورای شهر در اجرای امورات شهری است.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه شورای شهر در انتخابات مجلس شورای اسلامی از هیچ حزب و گروه و شخص خاصی حمایت نمی‌کند، ابراز کرد: تنها پیگیری مطالبات مردم اولویت شورای شهر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>