تعمیر و تجهیز مدارس منطقه کهریزک | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

تعمیر و تجهیز مدارس منطقه کهریزک

انتشار: سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۷:۴۳ |
کد خبر: 22658 |
بازدید: 19 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کهریزک از تعمیر و تجهیز مدارس این منطقه برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مسلم ورمزیار معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کهریزک از آماده سازی، تعمیر و تجهیز مدارس منطقه برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته، گفت: با همکاری واحد تدارکات، گروه هایی جهت تعمیر و تجهیز به واحدهای آموزشی منطقه اعزام شده اند.

ورمزیار همچنین اظهار داشت: با توجه به اولویت بندی مدارس مبنی بر نیازهای درخواستی آنان، برخی اقلام مورد نیاز مدارس آماده و برخی از آنان در دست اقدام و تهیه می باشد.

وی همچنین اضافه کرد: تعمیر سرویس بهداشتی مدارس، ایزوگام، سیستم گرمایشی، از اهم مواردی بوده که در اولویت قرار داشته است.

ورمزیار معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کهریزک در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با تلاش و پشتکار، جهت آماده سازی و فراهم آوردن محیطی مناسب و مطلوب برای دانش آموزان در مدارس، در بازگشایی سال تحصیلی جدید به نحو مطلوب گام موثر برداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>