دیدار فرماندار پیشوا با شهروندان | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

دیدار فرماندار پیشوا با شهروندان

انتشار: دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۰:۵۰ |
کد خبر: 22641 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


پیش۱

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار پیشوا در ملاقات مردمی، پای صحبت جمعی از شهروندان نشست و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ما – در دیدارهای مردمی حسین عباسی که با حضور تعداد زیادی از شهروندان صورت گرفت، افراد مشکلات و درخواست های خود را با نماینده دولت در شهرستان پیشوا در میان گذاشتند و فرماندار پیشوا نیز ضمن ارائه راهکارهای قانونی، دستورات لازم را برای رسیدگی به مطالبات آنها صادر کرد.

برپایه این گزارش، فرماندار پیشوا هر روزه تعداد زیادی از مراجعات مردمی را پاسخگوست ولی بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و با اختصاص روزهای دوشنبه هر هفته به منظور ملاقات عمومی شهروندان با فرماندار، وقت و فرصت بیشتری برای دیدار چهره به چهره با مردم و پردازش به امورات آنها اختصاص می یابد.

 پیش

از این پس مدیران ادارات شهرستان پیشوا فرماندار را در جلسات ملاقات مردمی همراهی خواهند کرد و بر همین اساس لازم است تا شهروندان در طول هفته با مراجعه به واحد روابط عمومی فرمانداری و تکمیل فرم مربوطه به طرح مشکلات خود پرداخته تا در روز دوشنبه با حضور فرماندار و مدیر دستگاه مربوطه به آن رسیدگی گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>