خبرگزاری ها و رسانه ها جامعه را تربیت می کنند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

خبرگزاری ها و رسانه ها جامعه را تربیت می کنند

انتشار: یکشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۲۲:۵۹ |
کد خبر: 22619 |
بازدید: 27 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک گفت: خبرگزاری و رسانه ها با نوشتن مقاله و مطالب گوناگون جامعه را تربیت می کنند و مراقب باشید در تربیت جامعه دچارخطا و اشتباه نشوید که هر حرکت که جامعه انتخاب کرد برابر مطلبی که شما به جامعه تزیق کرده اید.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عبدالله پور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک در جمع اصحاب رسانه اظهارداشت: برندگی قلم زیاد و فراگیری است مرکزیت دنیا توسط قلم نوشته می شود و اکثر اشتباه های انسان از قلم زبان و نوشتاری است.

وی گفت: خبرگزاری و رسانه ها با نوشتن مقاله و مطالب گوناگون جامعه را تربیت می کنند و مراقب باشید در تربیت جامعه دچارخطا و اشتباه نشوید که هر حرکت که جامعه انتخاب کرد برابر مطلبی که شما به جامعه تزیق کرده اید.

عبدالله پور بیان کرد: سبک زندگی جامعه در دست رسانه است و به مردم روش زندگی را آموزش می دهند، نقش رسانه های  و مطبوعاتی ولایی و انقلابی تحکیم ارزشی، اصول، آرمان های امام و شهداها است واگر غیر این شود اشتباه می باشد.

وی تاکید کرد: بی اثر کننده و حنثی کننده هجمه ها رسانه ها و شبکه های اجتماعی و عملیات روانی دشمن قلم خبرنگاران است شما خط مقدم جبهه این دشمنی ها هستید و باید خط شکن باشید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک  تصریح کرد: انسان در این دنیا سه ارتباط با خدا، مردم و خودش را دارد و این ارتباط دست رسانه است قلم باعث دعوا و درگیری می شود و بنابراین شغل بسیار حساسی است و از آن به سادگی نباید عبور کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کارکرده رسانه بصورت کلی و ارتباط جمعی بصورت فرهنگی، اطلاعات و سیاسی است و باید  خبرها را درست و دقیق به مردم رساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>